KADINI CAZİP KILAN NEDİR

Kadını erkeklere cazip kılan nedir acaba, ya da bir erkek kadında ne arar ve ne bulduğunda o kadına yönelir.Bakalım biz kadınlar buna nasıl cevap vereceğiz.Aslında hemcinslerim erkeklerin bu soruya verdiği cevabı merak ediyor şu an evet farkındayım hanımlar.Sakın bana kızmayın sözü uzattım diye.

Evet erkekler kadında ne arar ve ne bulduğunda o kadına bağlanır ? Okumaya devam et “KADINI CAZİP KILAN NEDİR”

YÜZÜNDE LEKE VARSA İŞTE ÇÖZÜMÜ

Yüzünde güneş lekesi olanlar ya da cildi mat olan kadınlar genellikle kozmetik ürünlerde çözüm arar.Oysa kozmetik ürünlerin yararı olduğu kadar zararı da çok.Maddi olarak kesemize verdiği zarar da inkar edilemez.İşte ciltteki lekelerden kurtulmanın hem kolay hem de ekonomik bir yöntemi var.Elma sirkesi kullanın lekelere veda edin güzelleşin ! Okumaya devam et “YÜZÜNDE LEKE VARSA İŞTE ÇÖZÜMÜ”

GENÇ YA DA YAŞLI BU AYAKKABI HEPİMİZE

Hangi yaşta olursanız olun, genç olun, orta yaşta ya da yaşlı bu ayakkabı hepinize yakışır.Bazen sokakta yürürken ayaklara dikkat kesilirim ve uzun uzun seyrederim ayakları.Yok hayır sapık değilim haşa.Ayakkabılar dikkatimi çeker hep.Kim hangi kıyafete hangi ayakkabıyı tercih etmiş ? Kendimce tuttuğum sayısız istatistik var desem :) Okumaya devam et “GENÇ YA DA YAŞLI BU AYAKKABI HEPİMİZE”

CİLT ÇATLAKLARI BİZLERE MİRAS AMA KADER DEĞİL

Deri çatladı, kilo da verdik buruştu kırıştı acaip bir hal aldı.Eyvah ne yapacağız şimdi ? Kadınların abartısız büyük bir kısmının en önemli cilt sorunu işte budur.Çatlaklar başa bela ! Peki bu çatlakların sebepleri ne ve neden biz çatlamak zorundayız ? Bakın olay nerelere kadar dayanıyor ve çatlama sebeplerimiz neler ? Okumaya devam et “CİLT ÇATLAKLARI BİZLERE MİRAS AMA KADER DEĞİL”

SİZ HALA İÇMEDİNİZ Mİ HAYRET

Herkes duydu herkes denedi herkes de faydalandı ama siz hala denemediniz mi elma sirkesini ? Elma sirkesi Ahmet Maranki, İbrahim Adnan Saraçoğlu ve Yaşar Coşkun tarafından kilo vermek için ve sağlık için birebir içecek olarak adlandırılıyor.

Tadı pek de hoş değil açıkcası hatta ben zor içiyorum ama siz ben değilsiniz daha kolay içebilirsiniz. Okumaya devam et “SİZ HALA İÇMEDİNİZ Mİ HAYRET”

AHMET MARANKİ VE SON KİTABI

Ahmet Maranki tütün eksperiymiş esasında ama daha sonra gerek yurt içinde gerekse yurt dışında değişik araştırmalar va çalışmalarla bizlere bu bilgileri verecek seviyede uzmanlaşmış biz kozmik bilimci.Ahmet Maranki doğanın bir dengesi olduğunu ve bunu iyi değerlendirmek gerektiğini iddia ediyor.

Hastalıkları da doğa ile iş birliği yaparak yenilebileceğini ifade ediyor. Okumaya devam et “AHMET MARANKİ VE SON KİTABI”