YEŞİLÇAY ZAYIFLATIR MI

Yeşilçay içmek zayıflatır diyen birçok kadına rastladım.Esasında yeşilçayın zayıflattığını pek sanmıyordum.Çünkü nasıl zayıflatabilir ki diye sordum kendime.Yeşilçayın sağlık için faydalarını inkar etmiyorum.Zira konunun uzmanları da hergün televizyonda bagır bangır bağrarak bunu ifade ediyor.Yeşilçay içmek gerçekten gerekiyor.

Yeşilçay kansere karşı en etkili korunma yolu. Okumaya devam et “YEŞİLÇAY ZAYIFLATIR MI”

ÇATLAK KREMLERİ İŞE YARIYOR MU

Gerek doğumdan sonra gerekse kilo alıp veremelerin ardından biz kadınların derilerinde bazı deformasyonlar oluşur.Kimi kadınların cilt tipi daha nemli olduğu için onlar şanslı gruptandır ama çoğunluk bu acı kaderi paylaşır.Deri esnek olmadığı için bir anda gerilince çatlar ve malesef çatlakların kesin bir tedavisi yoktur.Piyasada sayısız çatlak kremi var.Bu çatlak kremleri işe yarıyor mu diye bir araştırma yaptım.Bizim araştırmacı kadınlarımız da bu yola başvurmuş ve bizzat kremleri denemişler. Okumaya devam et “ÇATLAK KREMLERİ İŞE YARIYOR MU”

ÇATLAKLAR NASIL GEÇER

Doğum sonrası kadınların sorduğu tipik sorular,çatlaklarım nasıl geçer,cilt çatlaklarını ne geçirir,çatlakları geçiren bir krem var mı ve benzeri.Cilt çatlaklarının geçmesi ilk başlarda umud edilse de eğer süre uzamışsa umut yok gibidir hanımlar.Yine de üzülmeyin bu konuda ben de bir araştırma yaptım ve bulduğum bilgilere şaşırdım.Açıkcası bir arkadaşımız çatlaklarını geçirmeyi başarmış.Bakın nasıl yapmış bunu ! Okumaya devam et “ÇATLAKLAR NASIL GEÇER”

ÇAY BRONZLAŞTIRIYOR

Yaz geldi gelecek.Şimdi bembeyaz olan cildimiz artık yavaşca yaz moduna girmeli ve yaza uygun renk tonunu almaya başlamalı değil mi hanımlar.Bronzlaşmak için saatlerge güneşin altında kalmak hiç de akıllıca değil.Çünkü güneşin zararlı ışınlarına maruz kalınır ve cilt kanseri tehlikesi işte burada başlar.Doğal yollardan bronzlaşmak bence en iyisi.Bakın doğal bronzlaşma konularını okurken bir hanımın verdiği bilgilere rastladım. Okumaya devam et “ÇAY BRONZLAŞTIRIYOR”

EPİLASYON SONRASI KIL DÖNMESİ OLMASIN

Epilasyondan sonra bacaklarda oluşan kıl dönmeleri bütün bayanların sorunudur.Kıl dönmesi ya da kılların deriye gömülüp epilatöre gelmemesi,bacaklarda oluşan siyah lekeler ve pürüzlü görünüm aslında kolay bir yöntemle geeçebilir.Epilasyon sonrasında,pürüzsüz,yumuşacık ve tamamen tüysüz bacaklarınızın olmasını istiyorsanız okuyun ve şaşırın hanımlar.işte bu kadar kolay !

Her epilasyon öncesi, banyoya giderek bacaklarınıza güzelce kese yapın. Okumaya devam et “EPİLASYON SONRASI KIL DÖNMESİ OLMASIN”

UYGULANMIŞ DOĞAL BAKIM SIRLARI

Ev geçindirmenin ne kadar zor olduğunu bilen pratik ev hanımları güzelleşmek için evlerinde doğal malzemelerle küçük bir güzellik salonu açıyor.Doğal güzellik hem daha pratik hem de çok daha sağlıklı ve ekonomik oluyor.Uygulanmaış,denenmiş ve faydası görülmüş birkaç güzellik tavsiyesi ilişti gözümüze.Biz de sizler için bu tavsiyeleri derledik.

Bakın ev hanımları nasıl güzelleşiyor ve doğal bakım nazıl yapılıyor ? Okumaya devam et “UYGULANMIŞ DOĞAL BAKIM SIRLARI”

DOĞAL GÜZELLİK DOĞAL KOZMETİK

Kadın olmak içinde birçok sorumluluk gerektirir.Bunların en başında da güzellik gelir.Kadın güzelliğin simgesidir.Güzel kadın da elbet de bakımla olur.Her kadın evet güzeldir ama bunu bakımla pekiştirmek gereklidir.Doğal bir güzelliğe sahip olmak için doğal ürünler kullanmak gerekir.

Bakın bizler gibi ev hanımı olan kadınlar nasıl güzelleşiyor ve vücutlarına nasıl bakıyorlar ? Okumaya devam et “DOĞAL GÜZELLİK DOĞAL KOZMETİK”

EVDE YAPTIĞIMIZ DOĞAL BAKIM

Biz kadınlar yuvayı dişi kuş yapar sözüne destek olurcasına ailemiz için çırpınıp duruyoruz.Kadın olmanın verdiği o ağır sorumluluk altında ezilirken çoğu zaman kendimize bakmayı düşünemiyoruz bile.Sonra da bize bakımsız ev kadını diyorlar.Oysa kadın olmak ne kadar zor.Ev kadını olmayanlar bizim çektiğimiz zorlukları bilemiyolar.Hem hayatın yükü hem de ekonomik zorluklar kendimize bakmamamıza izin vermiyor.İşte burda devreye doğal cilt bakımı geliyor.Evde bulduğumuz doğal ürünlerle kendimize bakabiliyoruz. Okumaya devam et “EVDE YAPTIĞIMIZ DOĞAL BAKIM”

ÇOCUKLARI HASTALIKLARDAN KORUMANIN YOLLARI

Canınızdan çok sevdiğiniz ve gözünüz gibi baktığınız bebeklerinizi doğduktan hemen sonra bulaşıcı hastalıklara karşı korumanız gerekiyor.En ufak bir dikkatsizlik bile çocuklarınızın ciddi hastalıklara yakalanmasını kolaylaştırıyor.Ufacık bünyesi çoğu zaman hastalıkları kaldıramayan bebeğiniz de ölümle sonuçlanacak derecelere gelebiliyor.Önleminizi alın bebeğiniz korunsun ! Okumaya devam et “ÇOCUKLARI HASTALIKLARDAN KORUMANIN YOLLARI”