Yüzdeki Çiller Nasıl Geçirilir ?

Yüzdeki çiller, çillenmeler, lekelenmeler ve kahverengi lekeelr nasıl geçer, doğal cilt arındırma ve beyazlatma nasıl olur, bayanların şirinlik simgesi çiller haddinden fazla çoğalınca nasıl önlem almak lazım ?

Çillerinden şikayetçi olanlar üzülmesin, her şeyin çaresi olduğu gibi çillerin de çaresi var artık.Çilleri geçirmek kolay ve üstelik de pratik. Okumaya devam et “Yüzdeki Çiller Nasıl Geçirilir ?”

Maydanoz Kürü Zayıflatır Mı ?

Maydanoz limon kürü zayıflatır hanımlar.Prof.Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu açıkladı, maydanoz limon kürü 1 ayda 4 kilo verdiriyor ve yağ yakıyor.

Zayıflamak isteyen hanımlar İbrahim Saraçoğlu sizi de düşündü ve maydanoz limonun zayıflattığını açıkladı.Maydanozla limonun kür şeklinde uygulanması yağ yakmayı sağlıyor ve vücut ayda 4 kiloya kadar zayıflayabiliyor ! Okumaya devam et “Maydanoz Kürü Zayıflatır Mı ?”

Karaciğer Yağlanmasının Bitkisel Tedavisi

Karaciğer yağlanmasının tıpta tedavisi yok.Bu karaciğer yağlanması adı verilen sağlık sorunu doğal tedavi ile geçmekte.Prof.Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu’nun verdiği biligiler ışığında karaciğer yağlanmasının nasıl tedavi edileceğini ve karaciğer yağlanmasında faydalı olan bitki ya da bitkisel kürleri anlatacağım size.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu karaciğer yağlanmasının tedavi şeklini bütün ayrıntıları ile anlattı ve bu tedavinin kesin sonuç verdiğini ifade etti. Okumaya devam et “Karaciğer Yağlanmasının Bitkisel Tedavisi”

Maydanozla Limonun Etkisi Müthiş

İbrahim Saraçoğlu hocamız her fırsatta ifade diyor.Maydanoz Limon kürü sağlıklı bir hayat için mükemel bir iksir.İbrahim Saraçoğlu Prefesör.Bu açıdan bakıldığında İbrahim Saraçoğlu’nun söyledikleri bilimsel gerçek.

Çünkü İbrahim Saraçoğlu her kürünü bilimsel deneyler sonucu oluşturuyor ve kelimesi kelimesine uygulanması gerektiğini ifade ediyor. Okumaya devam et “Maydanozla Limonun Etkisi Müthiş”

Evde Kumpir Nasıl Yapılır ?

kumpirin yapılışıKumpir yemek için illa Ortakö’ye ya da fast foodculara gitmeye gerek yok.Evde de kumpir yapılabilir hatta ev tadında ve rahatlığında..Üstelik evde yapacağımız kumpir çok daha ekonomiktir de.Ailecek ev kumpiri yapıp yiyebiliriz.Evde yaptığımız kumpirin içine istediğimiz bütün malzemeleri de katıp-çıkarabiliriz.Tavsiyem kumpirinizde sosis ve salam kullanmayın zira sosis ve salam çok sağlıksız.Bunun yerine kornişon turşu ya da rus salatası daha iyi olur kanaatindeyim. Okumaya devam et “Evde Kumpir Nasıl Yapılır ?”

Havuçlu Issız Adam Keki

Havuçlu ve tarçınlı kek.Bu kek ıssız adam filminde de karşımıza çıkar.Çaylar ve davetler için harika bir servis seçeneğidir.Havuçlu tarçınlı kek hem kolay hem de lezzetli bir kektir.Havuç mevsimine girdiğimiz şu günlerde siz de size vereceğimiz havuçlu kek tarifini uygulayarak güzel bir ikramlık hazırlayabilirsiniz.

Havuçlu ıssız adam keki değil tarçınlı kek tarifi, havuçlu kek nasıl yapılır, tarifi ve püf noktaları burada ! Okumaya devam et “Havuçlu Issız Adam Keki”