Çok Kolay Bir Pastane Poğaçası Tarifi

Dün akşam canım poğaça çekti hanımlar. Aklımca bir şeyler yapayım dedim mutfağa girdim ve poğaça yapacak malzemelere baktım. Evde malzeme azdı ben de olanlarla bişi yaptım. Kardeşim çok beğendi. Ortaya ev yapımı pastane poğaçası çıkmıştı.

Tarifi o kadar kolay ki. Yeter ki püf noktalara dikkat edin. Siz de bu güzel poğaçayı yapabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Okumaya devam et “Çok Kolay Bir Pastane Poğaçası Tarifi”

Bahar Yağmurluklarımız Burberry’den Geliyor

Bahar yağmurları ve moda gereği baharda çok şık yağmurluklar giyiyoruz hanımlar. Benim şimdiden 2 tane var ama 1 tane daha alasım var. İnşallah alırım. Size de tavsiye ediyorum. Çok moda, hep moda ve son moda yağmurluklar burberryden alınır.

Bu sezon burberry trenchcoatların fiyatları ve modelleri nasıl merak edenler için, meraklılarına .. Okumaya devam et “Bahar Yağmurluklarımız Burberry’den Geliyor”

Cilt Yaşlanmalarını Önlemenin İlk Kuralı Bu !

Yaşlılık.. Hepimizin kaçınılmaz sonu. Yaşlanmak ve solgun ve kırışık bir cilde sahip olmak.. Hangimiz isteriz ki bunu. Yaşlanmak biz kadınlar için kabus. Bu kabusu önleyemeyiz ama geciktirebiliriz. Yediklerimize, içtiklerimize ve yaşantımıza dikkat ederek ilerleyen yaşlarda bile güzel bir cilde sahip olabiliriz.

Bunu sağlamanın yolu öncelikle bol su içmekten geçiyor. Bol su içmek, bolca sebze ve meyva tüketmek, kozmetik Okumaya devam et “Cilt Yaşlanmalarını Önlemenin İlk Kuralı Bu !”

Etkileyici ve Unutulmaz Bir Öpüşme İçin..

Etkileyici bir öpüşme için ağız ve diş sağlığınız çok önemli. Öpüşmenizle sevgilinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Öpüşmenizin iyi ve tatlı olması için kendinize dikkat etmeniz lazım. Hemen yalap şalap sevgilinizin ağzına ağzınızı dayamakla öpüşme olmaz.

Güzel ve etkileyici bir öpüşme için dikkatli olmak ve özen göstermek gerekir. Bu özen nedir ve nelere dikkat etmeliyiz ? Okumaya devam et “Etkileyici ve Unutulmaz Bir Öpüşme İçin..”

Zayıflamak İsteyenler Kışın Bunları Yemesin

Kışın Hem evde kalıyoruz hem de iştahlanıyoruz. Bolca yemek yemek istiyoruz. Bu bol iştah tabi vücudumuzda depolanan yağlara dönüşüyor. Yağlar depolandıkça kıyafetlere de sığmamaya başlıyoruz. Ne kötü değil mi. Bence kilolu bayanların en büyük ortak noktaları bu. Kışın başlayan kilo alma süreci..

Buna kendimizce çözüm bulabilir ve kilo almayı durdurabiliriz. Okumaya devam et “Zayıflamak İsteyenler Kışın Bunları Yemesin”