EVDE SAÇ BAKIMI KOLAY UCUZ VE FAYDALI !

Evinizde hemen hemen her uygulamayı yapabilir durumdasınızdır. Bir çok maske kür şampuan tonik her şeyi yapabilirsiniz.

Saçlarınızı doğal olarak bakımlarını sağlamak parlaklık kazanmasını sağlamak ve kökten uca beslenmesi için gerekli bakımları düzeninde seyirmek de çok önemli bir kavramdır. Bu her bayanın yapabileceği bir şey değil. Daha doğrusu genelleyelim herkesin yapabileceği bir şey değildir. Okumaya devam et “EVDE SAÇ BAKIMI KOLAY UCUZ VE FAYDALI !”

SAÇ BAKIMINDA ADAÇAYI NE İŞE YARAR ?

Adaçayı, sindirim sisteminin yardımcısıdır. Dağ eteklerinde yetişir. Kan dolaşımını hızlandırır. Saç diplerinde de kan basıncının artmasını sağlayarak bu dengeyi ciltte kurmaya çalışır. Saçınız için adaçayı bir mucize gibidir.

Saçlarınızdaki mucizeyi fark etmek için adaçayı buharı ile doğal bir şekilde ona bakım yapmaktır.
Malzemeler Okumaya devam et “SAÇ BAKIMINDA ADAÇAYI NE İŞE YARAR ?”

İLİŞKİNİZİ ÇEKEMEYENLER VAR MI ?

Özellikle kızlar. Genç kızlar. Arkadaşlarının ilişkilerine çok özenebilirler ve bu durumdan rahatsız olup hatta mutluluk bozmaya bile çalışırlar. Kızların değil sadece insanların içgüdüleri insanlık zaafları.

Siz erkek arkadaşınızla çok mutlu bir birliktelik içindeyken etrafınızdakiler bu duruma özenen çerçevelerle sizin dıştan birer seyirciniz profilindedirler. Aşk o kadar kutsallıkla bezenmiş bir duygudur ki varlığı nasıl bir büyük değerse etrafınızdakilerde size özenecek sizin gibi olmak isteyeceklerdir. Okumaya devam et “İLİŞKİNİZİ ÇEKEMEYENLER VAR MI ?”

MENAPOZLA SAVAŞMAK !!!

Menapoz kadınların hamilelikten sonra en zor dönemleridir.

Menapoza giren bir kadın artık onunla da savaşmak için bir savaşçı adayıdır demektir. Ve bu durum uzmanlarımıza göre de kadnların hayatı ikiye ayrılmıştır. Birincisi menapozdan öncesi ve ikincisi de menapozdan sonrası olmak üzere. Vücuttan kesilen adet vücudun bazı sistemlerini değiştiriyor. Okumaya devam et “MENAPOZLA SAVAŞMAK !!!”

HANGİ ERKEK TİPİNDEN UZAK DURULMALI

Kadınlar özel istekleri olan kişilerdir. Erkeklerden özel şeyler beklerler. Onlar gibi inceliklerde bulunmalarını ruhlarını okşayıcı sözler de bulunmalarını onların ilişkilerini canlı tutacak sürprizlerle renklendirecek bir özellikte erkek isterler.

Bir kadının nasıl ki erkeklerde sevdiği özellikler varsa nasıl bir bir kadının bir erkekten vazgeçememesinin bir nedenleri varsa aynı şekilde bir erkekten de bir kadının soğumasına neden ondan onu uzak tutan nedenler vardır. Okumaya devam et “HANGİ ERKEK TİPİNDEN UZAK DURULMALI”

HAMİLELİKTEN ÖNCE İDEAL KİLO DURUMU

Kilolardan kurtulmuş uzun zaman emek vermiş diyetlerinizi harfi harfine uygulamış birisi olabilirsiniz.

Ama diyet bittik bir ara verdiniz sonra da birazcık kilo aldınız. Bu kilolarınızdan da kurtulmak için aynı çabayı göstermeniz lazım üstelik eşiniz bir bebek istiyor beraber bir karar aldınız bebek yapma çalışmalarınız başladınız. Bu çalışmalar hemen başlıyorsa kilo olarak biraz risk grubundasınız demektir. Çünkü anne adayları hamilelik dönemlerinde kilo alabiliyor hormonlar gereği çok yemek yiyebiliyor iştahları açılabiliyor. Okumaya devam et “HAMİLELİKTEN ÖNCE İDEAL KİLO DURUMU”

BİR KADIN BİR ERKEKTEN DAHA MUTLU

Kadınlar ince insanlardır. Ve bu yüzden hayatlarında her şeyi yine aynı incelikle işlerler. Erkekler kadınlara göre daha sorumsuz olabilmektedir. Daha düşüncesiz olabilmektedir. Hayatın değerlendirmesini yaparken bir kadın bir erkekten daha başarılıdır. Hayatı kadınlar erkeklerin gözünden daha farklı değerlendirip hem onlardan daha başarılı hem de onlardan daha mutlu olabiliyorlar. Okumaya devam et “BİR KADIN BİR ERKEKTEN DAHA MUTLU”

GENÇ KADINLARDA MEME KANSERİNE DİKKAT

Uzmanlar kadınların her yıl da 2 kere olmak üzere memografilerine dikkat etmelerini söylüyor ve ekliyor: “ göğüsler kadınların en hassas uzuvlarıdır onların içersindeki sorunlar hızla yayılabilen özelliğindedir.”

Göğüslerimizdeki ağrı ve sızılarımızı asla hafife almadan hele ki bir anne adayı ya da anne olmuş bir bayan isek süt vermiş bir bayan isek mutlaka ve mutlaka gitmek gerek kontrolleri aksatmamak gerekir. Okumaya devam et “GENÇ KADINLARDA MEME KANSERİNE DİKKAT”

ÖZEL KAHVALTI SOFRASI NASIL HAZIRLANMALI

Özel konuklarınız için ve hafta sonları ailenize sürpriz yapıp keyifli kahvaltılar yapmak için tek düze kahvaltı hazırlamaktan usandıysanız işte size harika kahvaltı mönüsü fikirleri !

Bir kahvaltı masasında ne olmalı, çayın eşiliğinde kahvaltı masasında neler bulunmalı ve lezzetli bir kahvaltı yapmak için masaya neler koymalıyız ? Okumaya devam et “ÖZEL KAHVALTI SOFRASI NASIL HAZIRLANMALI”