Ayrıldık, Ayrılık Neden Bu Kadar Zor

Ayrıldık, bir daha beni arama, der ve gider. Uzun sevgi sözcükleriyle başlayan bir aşk, birkaç cümle ile biter..Evet.. Bu benim aşka bakış açım. Ayrılık, ne zman aşk gelse aklıma, hemen o da gelir.. Neden seviyorsak, ondna ayrılıyoruz. Her şey duygulara bağlı. Duygularımız sevdiriyor, duygularımız ayırıyor. Aşk acısını çeken kalbimiz, ayrılık acısına da pek ala katlanıyor. O, çok sevdiğimiz insan, gün geliyor bize en yabancı, en yasak oluyor. Okumaya devam et “Ayrıldık, Ayrılık Neden Bu Kadar Zor”

Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Olmalı

Makyaj, kadınlar için hem gece hem de gündüz uygulanabilecek bir durum. Kendini güzel hissetmek isteyen her bayan günün herhangi bir saatinde gönlünce makyaj yapabilir. Önemli olan günün moda renkeleriyle yüze yakışan bir makyaj yapabilmektir. Bu sıralar dumanlı göz makyajı moda. Dumanlı ve buğulu bakan gözler, gri göz kapakları ve doğal bir güzellik.. Makyajda gölgeleme tekniğini de kullanarak masum ve güzel bakan gözlere sahip olabilirsiniz. Okumaya devam et “Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Olmalı”

Neden Şişmanlıyoruz, Niçin Zayıflayamıyoruz

Sebeplerden çıkalım yola şimdi. Kendimizi en sakin olacağımız psikolojiye indirgeyelim. Çünkü o sakinlikte kendimizi ve sebeplerimizi sorgulayacağız. Bu sorgular kendimizle yüzleştiğimiz ve kendimizle belkide yeniden yeniden tanıştığımız zamanlardır. Kendimizi eleştireceğiz, kendimizin hatalarımızın bir yüze çıkmasını sağlayacağız. Bunların hepsi bizim iyiliğimiz için. Bizim bir duygusal hayatımız vardır bir de duygusal boyutlarımız. Okumaya devam et “Neden Şişmanlıyoruz, Niçin Zayıflayamıyoruz”

Şişmanlık Kaderimiz Mi ?

Şişmanlık kalıcı değildir. Bedensel olarak olan şişmanlık geçicidir. Ama kalıcı olarak sizi tehdit edecek olan sadece o beynimizdeki şişmanlıktır. Bizler kabullenerek daha da kötü hallere gideriz. Olumsuz şekilde kendimizi geliştirir ve kendimizi bu yönde de ilerletmeye devam ederiz. Hatalarımızı göremeyiz çünkü biz şişmanlık konusunu beynimize ince ince işlemişizdir. O kadar kötü haller ve o kadar kötü durumlar gözler önünden gider ve onlar sadece bu gitmeyecek olarak kalır. Okumaya devam et “Şişmanlık Kaderimiz Mi ?”

Fatmagülün Şuçu Ne Ve Beren Saat Rolü

Beren Saat Fatmagül oldu. Yeni sezon kanal d ve Beren Saatl yeni bi dizi ile bizlerle. Beren Saat = Fatmagül. Evet Fatmagül adında sessiz, masum bir ev kızı olacak. Fatmagülün başından bu sezon neler neler geçecek. Hülya Avşar’ın oynadığı filmi izleyeniniz bilir Fatmagülün Suçu Ne hikayesinin konusunu. Beren Saat, Fatmagül olarak oldukça doğal. Okumaya devam et “Fatmagülün Şuçu Ne Ve Beren Saat Rolü”

Fatmagül’ün Suçu Ne Dizisinin İlk Bölümü

Fatmagül’ün Suçu Ne Dizisi yayına girdi ve ilk bölümü özetlendi. 1. bölümü oldukça ilginç olan Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi, bakalım nasıl bir dizi olacak ve nelerle karşılaşacağız. Beren Saat, Engin Akyürek ve Fatmagül ve Selim..Selim rolü, Engin Akyürek’e ait.Fatmagül’ün suçu ne Ne 16 eylül perşembe akşamı 20.20 de kanal d ekranlarında olacak. Beren Saat ve Engin Akyürek ile Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi İnşallah başarılı olur. Okumaya devam et “Fatmagül’ün Suçu Ne Dizisinin İlk Bölümü”