Aşk Başlar, Yaşanır ve Biter Mi ?

Aşk büyük bir tutkuyla başlar ama her zaman hazin bir sonla biter. İşin özü, lafın kısası : Her aşk biter. Bu aşkın en acı yanı. Başka acı yanları da var tabi. Karşılıksız aşk, imkansız aşk, sonu belli aşk, mutlu aşk….Aşk da aşk.. Bir de 2 arada 1 derede aşk. O nasıl oluyor demeyin. Pek çoğumuzun yaşadığı aşk işte bu aşk. Tutarsız, çelişkide, iyi mi yoksa kötü mü olduğunu bilemediğimiz ama yaşadığımız o aşk.. Okumaya devam et “Aşk Başlar, Yaşanır ve Biter Mi ?”

Jean Gömlek Modelleri ve Modası 2011

2011 sezonunda jean gömlekler gene moda. Aslında dikkat ediyorum jean gömleklerin modası hiç geçmiyor. Sık sık gündeme gelen jean gömlekler her tür kıyafetle de rahatça kombine edilebiliyor. Jean gömlekleri yalnızca gündelik hayatta değil gece dışarı çıkarken dahi giyebiliyorsunuz. Bu kadar da kullanışlı bir kıyafet işte jean gömlekler. Şimdi biraz da jean gömlek modellerine ve kombinasyonlarına bakalım. Okumaya devam et “Jean Gömlek Modelleri ve Modası 2011”

Ayrılık Belirtilerine Kulak Verin

Ayrılık aslında pat diye gelmez. Ayrılık öncesi pek çok belirti vardır aslında. Eğer bu belirtilere kulak verirseniz belki biraz şansınız olabilir. Ama görmezden gelir ya da umursamazsanız işte o zaman kötü..Ayrılacağınızı üzülerek söyleyelim. Örneğin yakın zamanda size hiç “düşünmemiz lazım” dedi mi ? Veya “bunalımdayım, biraz kafa dinlemem lazım, sorun sende değil, bende” gibi cümleler kurdu mu ? Okumaya devam et “Ayrılık Belirtilerine Kulak Verin”

Koton 2010-2011 Sezonu Yeni Kreasyonu

Koton 2010-2011 Sezonu Yeni Kreasyonu Görücüye çıktı ve yeni sezonun moda stilleri yavaş yavaş belirmeye başladı. 2010-2011 Sonbahar ve kış sezonunda öne çıkan Koton tasarımlar, Boyfriend ceketler, eskitilmiş denimler, vücudu saran elbiseler, kırmızı, gri ve mavinin tonları, salaş kıyafetler.. Kısaca aslında bu sezon Kotonda sınır yok.. Sınırsız özgürlük ve sınırsız moda diyelim.. Okumaya devam et “Koton 2010-2011 Sezonu Yeni Kreasyonu”

Kadınlar İçin Seçkin Parfüm Markaları

Aslında en güzeli kişinin kendine has özelliklerini taşıyan ten kokusu. Ten uyumu ya da uyuşmazlığı da zaten ten kokusu sayesinde kendini belli ediyor. Ne kadar parfüm sıkarsanız sıkın duş aldığınızdaki o temiz kendi kokunuzun yerini hiçbir parfüm alamıyor, bunu biliyor musunuz ? Partneriniz de aslında farkında olmadan kokunuza vuruluyor. Tabi bu demek değil ki parfüm falan kullanmayalım.. Hayır, elbet de parfümsüz olmaz.. Okumaya devam et “Kadınlar İçin Seçkin Parfüm Markaları”

Su İçmeden Kilo Verilmez

Su zayıflamak için olmazsa olmaz içecek. Özellikle etkin bir diyet programınız varsa ve spor da yapıyorsanız günlük almanız gereken su miktarı 3-4 litreye kadar çıkabilir. Çok terleyen bir insansanız zaten vücudunuz su kaybedeceği için 4 litreye kadar su içmelisiniz. Ama asgari limitin 2 litre olduğunu unutmamalısınız. En az 2 litre su içmeden zayıflamak oldukça riskli bir durum. Okumaya devam et “Su İçmeden Kilo Verilmez”

2010-2011 Dolgutopuk Süet Bot Modelleri

2010-2011 Sonbahar ve Kış sezonu için Dolgutopuk Süet Bot Modelleri.. Vitrinler yavaştan canlanmaya başladı hanımlar. Yeni sezon için tasarlanan botlar da görücüye çıktı. Bu sezon süet modası var. Uzun süredir zaten süet kendini gösteriyordu. Bu sezon iyiden iyiye süete hakim diyebiliriz modeller. Dolgu topuk giymeyi sevenler için, birbirinden şık bot modelleri : Okumaya devam et “2010-2011 Dolgutopuk Süet Bot Modelleri”

2010-2011 Süet Deri Bayan Bot Modelleri

2010-2011 Süet Deri, topuksuz ve kısa topuklu, spor ve salaş Bayan Bot Modelleri..Sonbahar- kış sezonuna baktığımızda bu sezon süetin oldukça popüler olduğunu görüyoruz. Süet deri altın çağını da yaşıyor diyebiliriz. Salaş ve spor giyinmeyi seven bayanlar için biçilmiş kaftan değişik ve rahat bot modelleri var vitrinlerde. Bu bot modellerini siz de çok beğeneceksiniz. 2010-2011 Sonbahar ve kış sezonunda işte bu not modelleri moda olacak ! Okumaya devam et “2010-2011 Süet Deri Bayan Bot Modelleri”