2011 Yeni Sezon Yağmurluk Montlar

Özellikle fakir kol, safari model, yakalı ve kolu lastikli yağmurluklara bayılıyorum. Bu sezon zaten moda. Modada altın çağı yaşıyoruz diyebilirim. Çünkü modeller o kadar çeşitli ki. Kesinlikle renkte ve desende sınır yok. Modelde de sınır yok. Gittikçe eskiye dönen stilistler bizi 80’li yılların başına götürüyor. Modeller tanıdık hem de yep yeni ! Okumaya devam et “2011 Yeni Sezon Yağmurluk Montlar”

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu Kanser İçin Isırgan

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu Kanser İçin Isırgan Otunu Tavsiye Etti ! Akciğer kanserinin tedavisi elbet de mümkün ama kanser olmadan önce kansere karşı korunma yollarını da uygulamak lazım. Isırgan otunun ne kadar faydalı bir bitki olduğunu da her fırsatta ifade ediyorum sizlere. Isırgan otu Allahın bizlere sunduğu mucize niteliğinde bir şifai bitki. Akciğer kanserine karşı da oldukça faydalı tabi ki. Bu bilgiyi de bize Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu veriyor. Okumaya devam et “Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu Kanser İçin Isırgan”

İbrahim Saraçoğlu: Anadolu Buğday Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bildiğiniz gibi ülkemizin yetiştirdiği en önemli bilim adamlarından. Yıllar boyu yaptığı bilimsel araştırmalar neticesinde ulaştığı etkili sonuçları bizlerle paylaşmaya başladı. Hepimizin bir sağlık sorunu var ve Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bütün bu sağlık sorunlarına karşı bitkilerle çözüm yolları arıyor. Bunlardan biri de MS Hastalığı için anadolu buğday kürü. Okumaya devam et “İbrahim Saraçoğlu: Anadolu Buğday Kürü”

2011 Kış Sezonu Kaban ve Yağmurluk Modelleri

2010-2011 Son Bahar ve Kış Sezonunda kaban, mont ve yağmurluk modellerine bir göz attım bugün. Bu sezon da trençkotlar popüler. Sokakta en çok tercih edilen yağmurluk modeli gene trençkotlar. Bol düğmeli kabanlar, fakir kol yağmurluklar da oldukça gözde. Sezonun moda renkleri gri, kahverengi, mor, pembe, siyah ve hardal sarısı. Okumaya devam et “2011 Kış Sezonu Kaban ve Yağmurluk Modelleri”

Doğal Makyaj Nasıl Yapılır ?

Makyaj yapmaktaki esas amaç bana göre kusurları örtmekten ziyade yüzdeki güzellikleri ön plana çıkarmaktır. Başarılı bir makyaj yapmak istiyorsanız öncelikle yüzünüzde nereleri ön plana alacağınıza karar vermelisiniz. Bana göre en güzel makyaj yüzde boya yokmuşcasına doğal duran, yumuşak makyajdır.İşte bu doğal ve sade güzelliği yakalamışsanız çok daha hoş görünürsünüz. Okumaya devam et “Doğal Makyaj Nasıl Yapılır ?”

Gözlerinize İyi Bakın, Çabuk Yaşlanır

Gözleriniz şiş, göz kapaklarınız yorgun ve gözaltlarınız morsa artık önlem almanızın vakti gelmiş demektir. Gözler uykusuzluk, yorgunluk ve ağlama sonucu şişer. Bu durumda olduğunuzdan daha yaşlı ve bakımsız görünebilirsiniz. Eğer göz kapaklarınıza dikkat etmezseniz gözaltlarınız ve üstleriniz kırışır yine yaşlı bi ifade alırsınız. Okumaya devam et “Gözlerinize İyi Bakın, Çabuk Yaşlanır”

2011’e Özel Şal, Atkı ve Fularlar

2010-2011 moda sezonunda şallar, eşarplar, atkılar ve fularlar gene çok gözde. Hemen herkesin boynunda bu tür aksesuvarlardan görmek mümkün. Biz de sokak modasına bir göz atalım dedik ve bu sene de şalların son derece moda olduğunu gördük. Hatta bende geçen sezondan kalma 4 tane şal vardı bu sezon için dayanamadım ve gördüğüm 2 tane şalı daha aldım. Okumaya devam et “2011’e Özel Şal, Atkı ve Fularlar”

Deri Ceket, Blazer Nasıl Giyilir ?

Bu sezon 2010-2011 son bahar modasında deri ceketlerin yeri apayrı. Deri ceketler bu kadar popülerken siz hala deri kete giymiyor musunuz ? Deri ceketler kot pantolon üzerine, gömlek üzerine, elbise üzerine, baharda yazda kışta her zaman giyilebilecek esneklikte kıyafetlerdir. Ben özellikle uzun elbiseler üzerine giyilen kısa deri ceketlere bayılıyorum. Zaten aşağıda da verdim sevdiğim tarzın resmini. Bakalım deri ceketler nasıl giyiniyormuş..Hımm belki bir tane almak istersiniz bu sezon.. Okumaya devam et “Deri Ceket, Blazer Nasıl Giyilir ?”