Bekarlar Nasıl Evlenir-Evlenebilir ?

Ben de bekarım. Ama ben evlenmek istemiyorum. Neden diye soracak olursanız hemen cevaplayayım: Çünkü kendime uygun bir eş adayı bulamadım ve bulacağımı da zannetmiyorum. Ama sizin evlenme arzunuz varsa ve kendinize uygun bir eş bulacağınıza dair inancınız da canlıysa aslında bu devirde evlenmek çok kolay. Evlilik programları, evlikik siteleri, aileler, cafeler vs.. O kadar çok imkan var ki.. Okumaya devam et “Bekarlar Nasıl Evlenir-Evlenebilir ?”

Ebru Şallı’nın Zayıflama İçeceğinin Tarifi

Ebru Şallı kendisi bulmuş bu zayıflama ve selülit karşıtı içeceğin tarifini. Ebru Şallı’nın keşfi olan bu detoks içeceği son derece etkili ve de zayıflama garantiliymiş. Tam 5 gün içerisinde de etkileri görülmeye başlıyormuş. Selülitler yok oluyor, vücut da yağ yakıyormuş. Detoks zaten barsakları temizleyen çok önemli bir uygulama. Hepimizin her ay düzenli detoks yapması gerekiyor aslında. Okumaya devam et “Ebru Şallı’nın Zayıflama İçeceğinin Tarifi”

Ebru Şallı Cilt Güzellik Maskesi

Ebru Şallı cilt güzellik maskesi tarifi ! Bu cilt güzellik maskesi yaşlanma etkilerine karşı yüzümüzü koruyor ve kırışıklıklarımızın görüntüsünde yumşama sağlıyor. Ebru Şallı cilt güzellik maskesi, ince kırışıklıkları doldurarak adeta ciltte bir botoks etkisi yapıyor. Yenilenen cilt yüzeyi parlıyor ve daha genç görünüyor. Bu maske sayesinde siz de olduğunuzdan daha genç bir ifade sahip olabilirsiniz. Okumaya devam et “Ebru Şallı Cilt Güzellik Maskesi”

Limonun Yüze Faydaları

Ben her akşam uyumadan önce yüzüme yarım limonun suyunu kompres yapıp öyle giriyorum yatağa. Limon suyu yüzümüz için öyle etkili bir güzellik silahı ki hanımlar. İnanın limonun sırf bu nedenle yaratıldığına bile inanacağım neredeyse. Limon suyu yüz güzelliği için tam bir olmaz olmaz. Üstelik hem doğal hem de yan etkisiz. En pahalı kozmetik ürünlerden bile etkili. Yüzümüze limonla güzellik vuruşları yaparken, aynı zamanda doğal bakım da uygulamış oluyoruz. Okumaya devam et “Limonun Yüze Faydaları”

Denenmiş Etkili Güzellik Maskeleri

Doğal güzellik maskeleri, güzelleşmek isteyen bakımlı bayanların yeni trendi diyebiliriz. Özellikle Derya Baykal gibi ünlü isimlerin de verdiği tariflerle bu güzellik maskeleri iyiden iyiye popüler olmaya başladı. Gerek doğal olması bakımından, gerekse uygulanabilirliğinin kolaylığı açısından pek çok kadın evde kendi güzellik maskesini kendi yapıyor artık. Ekonomik yönden de artıları var elbet de bu ev yapımı güzellik maskelerinin. Okumaya devam et “Denenmiş Etkili Güzellik Maskeleri”

Derya Baykal’ın Doğal Dudak Parlatıcısı Tarifi

Derya Baykal’ın Programda Tarifini Verdiği Güzellik Sırrı: Doğal Dudak Parlatıcısı Tarifi ! Derya Baykal’ın güzelliğinin sırrı bu doğal güzellik iksirlerinde hanımlar. Hem yapımı kolay, hem uygulaması pratik hem de son derece etkili bu güzellik maskeleri, evde yapılacaklar listemizin baş köşesinde yerini almalı ! Okumaya devam et “Derya Baykal’ın Doğal Dudak Parlatıcısı Tarifi”

Derya Baykal’dan Güzellik Maskesi Tarifleri

Derya Baykal’dan doğal ve bitkisel güzellik maskesi tarifleri var bugün.. Bu güzellik sırları hem doğal hem de etkili. Uygulaması son derece pratik olan bu bitkisel güzellik maskelerini siz de sık sık yapabilirsiniz. Derya Baykal’ın güzelliğinin sırrı bu maskelerde ! Derya Baykal’dan Değişik, Doğal ve Etkili Güzellik Maskesi Tarifleri !
Okumaya devam et “Derya Baykal’dan Güzellik Maskesi Tarifleri”