Evde Diş Beyazlatmak

diş beyazlatmaDişleriniz istediğiniz beyazlıkta olmayabilir. Herkes bembeyaz dişlere sahip olmak ister. Beyaz dişlere sahip olmak için aslında ilk yol dişleri beyaz tutmaktır. Eğer dişlerinize olması gerektiği gibi bakarsanız dişleriniz her zaman beyaz kalabilir. Sararmış dişlerle gülümsemekten bıkmış biri olarak okuyorsanız bu yazımı, üzülmeyin. Sararmış dişler de zamanla beyazlayabilir. Diş beyazlatmak evde de mümkündür. Okumaya devam et “Evde Diş Beyazlatmak”

Büyük İkramiye Bana Çıkmaz Ki

aşkGeleneksel yılbaşı piyango çekilişi yapılacak bu gece. Büyük gün kimilerine göre. Ama benim ikramiyede, parada pulda gözüm yok. Vallahi yok. Bakın farkındaysanız yeni yılla ilgili tek bir yazı yazmadım. Yeni yıl gelse nolur gelmese nolur.. Ne farkedecek. Aynı zaman, aynı insan, aynı hayat..Off çok sıkıldım ama ben ): Benim için büyük ikramiye SEVGİ. Zaten insan kendinde olmayanı istermiş. Okumaya devam et “Büyük İkramiye Bana Çıkmaz Ki”

Kadınlar Nasıl Mutlu Olur ?

evlilik ve kadınKadınca mutluluklar, aslında kadınca duygularla oluyor !Mutsuz eşini mutlu etmek isteyen bir koca var mı ? Olur da aranızda karısını mutlu etmek isteyen bir koca olur diye yazıyorum bu yazıyı. Bir kadın nasıl mutlu olur, işte cevaplar.. Kadınlar her şeyden önce sevilmek ister. Ona onu sevdiğinizi gösterin. Eğer onu sevdiğini hissederse, zaten mutlu olacaktır. Mutluluk sevgiyle başlar ve sadakatle perçinlenir ! Okumaya devam et “Kadınlar Nasıl Mutlu Olur ?”

Eski Sevgiliye Dönmeli Miyiz ?

eski sevgiliBazen çivi çiviyi sökmez. Size çivi çiviyi söker diyenlere aldanmayın siz. Eğer eski sevgilinizi unutamadıysanız kesinlikle yeni sevgili edinmeyin. Bu durumda kendinizi bir kenara koyun ve yeni sevgilinizin onurunu düşünün. Konuya böyle başlamak istedim. Çünkü, yeni bir ilişkiye başlarken kalbimizin tamamıyle boş olması gerekiyor. Yoksa işte böyle eski sevgilimi özledim, acaba ona dönsem mi, dönmesem mi diye ikilemde kalıp dururuz. Okumaya devam et “Eski Sevgiliye Dönmeli Miyiz ?”

Kabız İnsan Kilo Veremez !

kiloKilo vermek isteyenlerin önünde en büyük engel kabızlıktır aslında. Kabızlık zayıflamak için en büyük sorun diyebiliriz. Düzenli çalışan barsaklar, hızlı metabolizmanın göstergesi niteliğindedir. Metabolizması yavaş çalışan insanlar kilo veremez. Çünkü aldıkları enerjiyi yakamazlar ve bu durumda vücutlarında yağ olarak depolanmasına neden olur. Okumaya devam et “Kabız İnsan Kilo Veremez !”

Yeşil Çayın Kadınlar İçin Faydaları

çayYeşil çay zayıflatır mı, yeşil çayın faydaları neler, yeşil çay göbek eritir mi, yeşil çay kanserden korur mu ? İşte yeşilçay ile ilgili aklıma gelen ilk sorular bunlardı ve cevapları da hep aynıydı evet. Yeşilçay zayıflatır, göbek eritir, kanserden korur ve saç ve cilt sağlığı için de faydalıdır. Kadınların her gün yeşilçay içmesi gerekir. Zayıflamak istemeseniz bile sağlığınızı korumak için yeşilçay içmelisiniz. Okumaya devam et “Yeşil Çayın Kadınlar İçin Faydaları”

Yeşilçay Göbek Eritir Mi ?

zayıflamaYeşilçay zayıflatır mı ? Yeşilçay zayıflatır hanımlar ve ayrıca yeşilçay zayıflamanın yanı sıra göbek de eritir. Göbek sorunu olanlar için özellikle yeşilçay tavsiye ediyoruz. Uzmanlar yeşilçayın içerdiği maddeler nedeniyle zayıflattığını ve göbek bölgesinde incelme sağladığını ifade ediyor. Eğer göbeklenme sorununuz varsa ve şu an etkin bir diyet ve spor programı içerisinde bulunuyorsanız özellikle yeşilçay için diyoruz. Okumaya devam et “Yeşilçay Göbek Eritir Mi ?”

Diyette Yeşilçay Zayıflatır Mı

yeşilçayYeşilçay içmek kilo verdir mi, zayıflamak için yeşilçay içmek işe yarar mı, diyette yeşilçay içmek zayıflatır mı, yeşilçayın zayıflamaya ve selülite olan faydaları nelerdir ? Yeşilçay sağlık için oldukça faydalı bir içecektir. Bu nedenle sadece zayıflama için değil, sağlıklı bir hayat için biz kadınların sık sık yeşilçay içmesi gerekiyor. Çünkü yeşilçay kansere karşı da koruyucu etkiye sahiptir. Okumaya devam et “Diyette Yeşilçay Zayıflatır Mı”

Yeşilçay İçmek Zayıflatır Mı

yeşilçayZayıflamak isteyenlerin sorduğu önemli bir soru: Yeşilçay zayıflatır mı ? Pek çok bayan bu konuyu kafasına takıyor ve bana da sık sık soruyor: Yeşilçay içmek  zayıflatır mı ? Eğri oturup doğru konuşmak lazım, yeşilçay içip her öğün canınızın istediği gibi yemek yerseniz zayıflayamazsınız. Yeşilçayın hiç mi faydası yok ? Elbet de yeşilçay faydalı bir içecek. Kansere karşı koruyucu bi etkisi var her şeyden önce. Okumaya devam et “Yeşilçay İçmek Zayıflatır Mı”