Erkekler Neden Yalan Söylüyor ?

erkeklerEvet, erkekler yalan söyler. Bunu bilmeyen kadın kaldı mı ya hu. Erkeklerin yalanlarına alışmış olmalısınız siz de. Pek çok erkek yalan söyler ve bundan hiç de rahatsız olmaz. İyi ama bütün suç erkeklerde mi ? Belki de farkında olmadan erkekleri yalan söylemeye biz itiyoruzdur. Bizim davranışlarımız karşısında çaresiz kalan erkek cinsi de yalana başvuruyor olabilir. Şöyle bir düşünün bakalım, en son ne zaman ve ne konuda yalan işittiniz ? Okumaya devam et “Erkekler Neden Yalan Söylüyor ?”

Zayıflama Çayları

zayıflama çaylarıZayıflama çayları; Yağ yakan çaylar, bitkisel çaylar, diyet çayları, kilo verme amaçlı içilen çaylardır. Bu çaylar vücutta yağları çözer ve idrarla atılmasını sağlar. Pek çok zayıflama çayı vardır. Ve her zayıflama çayının kullanım biçimi ve amacı farklıdır. Kimi iştah kesmek için içilir. Kimi yağ çözmek için. Kimi zayıflama çayları da selülitleri yok etmek amaçlı kullanılır. En çok içilen zayıflama çayları, metabolizma hızlandırma amaçlı içilen zayıflama çaylarıdır. Okumaya devam et “Zayıflama Çayları”

Yarabandı Olan Ne Kadar Da Çokmuş

aşk acısıYıl 2001. Ve ben birine aşık oldum. O da henüz aşktan çıkmış, yaralı bi erkekti. Bula bula gittim, aşk acısı çeken birini buldum ve ona aşık oldum. Beni sevdiğini zannettim. Nereden bilebilirdim ki ben onun yarabandıymışım.. İşte aşk acısı insanı yazdırır derler, yalan değil.. Ben de o dönemlerde duygularımı tamamen ifade eden bir yazı kaleme aldım. Dedim ki, siz siz olun, asla aşk acısı çeken birine aşık olmayın ! Okumaya devam et “Yarabandı Olan Ne Kadar Da Çokmuş”

Ben Yalnızım, Sen Yalnız Mısın ?

Az önce, hiç tanımadığım bir erkeğe içinde bulunduğum yalnızlığı tarif ettim. Ben yalnızım, dedim. Çok yalnızım.. Peki yalnızlık nedir ? O da bana bunu sormuştu zaten. Nedir bu yalnızlık ?Yalnızlık nedir ?

Herkes yılbaşında sevgilisine hediye beğenirken, sen mağazada kendine bir kazak daha alırsın, ihtiyacın olmadığı halde.. Okumaya devam et “Ben Yalnızım, Sen Yalnız Mısın ?”

Ödem Nasıl Atılır ?

detoks ödemÖdem nasıl atılır, ödem attırıcı bitkiler nelerdir, ödem atma yolları ve ödemin vücuttan atılma biçimleri !Ödem vücudun fazla suyu tutması ve şişmesidir. Tuzlu besinler ödem oluşmasını etkiler. Bilinen en güzel ödem attırıcı maydanoz sapıdır. Maydanoz sapının yanı sıra kiraz sapı da güzel bir ödem attırıcıdır. Düzenli bir ödem atma programı sonucunda vücunuzdaki fazla suyu atıp sizler de hafifleyebilirsiniz. Okumaya devam et “Ödem Nasıl Atılır ?”

Elma Sirkesi Zayıflama Kürü

elma sirkesi zayıflamaElma sirkesi zayıflama için mucize. Elma sirkesini zayıflama konusunda gündeme getiren pek çok zayıflayan insan var. Direkt elma sirkesi içtim zayıfladım diyen o kadar insan var ki, düşünüyoruz biz de, elma sirkesi gerçekten zayıflatır mı diye. Aman dikkat mide sorunlarınız varsa benim gibi, elma sirkesinden uzak durun. Benim midem hassas ve elma sirkesi kullanamıyorum. Kendinize güveniyorsanız elma sirkesi zayıflama kürünü muhakkak deneyin. Okumaya devam et “Elma Sirkesi Zayıflama Kürü”