Annelik ve gebelik hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

gebelikHamilelikte zaman hesaplama oldukça hassastır. Hamile bir anne adayı hamilelik dönemini doğru bir şekilde hesaplamak için doktorundan destek ve yardım almalıdır. Her bebeğin dönem dönem anne karnında ihtiyaçları farklıdır. Hamilelik zamanını doğru olarak hesaplayan bir anne karnındaki bebeğine dönemine uygun kontroller yapar. Gebelik belirtileri denen belirtilerin kendisini gösterdiği zamandan itibaren ve önceki dönemler de düşünülerek hamilelik zamanı hesaplanmalıdır.

 

Yanlış yapılan bir hesaplamada bebeğe karşı nasıl bir yol izleneceğini bilmek mümkün olmaz. Bebeğin kaç aylık olduğunu kaç günlük olduğunu bilmek önemlidir.Hamileliğin mutlu geçmesi ve doğacak bebeğin sağlıklı dünyaya gemesi için hamilelik zamanı dediğim gibi doğru hesaplanmalıdır. Ayrıca gebelik belirtisi hiçbir zaman dikkatten kaçmamalıdır.

 

Hamilelik belirtisi hissedildiği zaman belirtilerin doğru olup olmadığı öğrenilmelidir. Bebeğinizin gelişim aşamalarında alacağı kilolar da önemlidir. Her bebek her geçen ayda belli miktarda kilo almalıdır. Ancak alınan kilolar zamanlarla uyumlu olmalıdır ve orantılı olmalıdır. Bebek doğacağı zamanki kiloya orantılı kilo alarak ulaşmalıdır. Bebeğin anne karnındaki gelişimini sağlıklı tamamlaması için hamilelik hesaplamak oldukça önemlidir. Gebelikte 7. hafta nasıl oluyor merak mı ediyorsunuz? Bu konuda annelikvegebelik.net adresini öneriyoruz. Herkese sağlıklı günler dileriz.

Cilt bakımı nasıl yapılmalı?

Yaz sezonuna kısa bir süre kala bayanlar kadar baylar da lazer epilasyon ve estetik merkezlerinin yolunu tutmaya başlamış durumda. Özellikle Mart sonuna kadar sürecek indirimli fiyatlar birçok kişiyi cezbediyor ve ekonomik fiyatlarla bayanlar tüylerinden kurtulup istedikleri görünüme kavuşabiliyorlar. Lazer epilasyon hakkında ayrıntılı bilgiyi az sonra vereceğiz. Estetik fiyatlarını merak edenler küçük bir ipucu verelim; dudak dolgusu yani dudak estetiği 3 bin liradan başlıyor. Okumaya devam et “Cilt bakımı nasıl yapılmalı?”

Hünnap Ahmet Maranki Tavsiyesi

gripHünnap keçi gribine iyi gelen güzel ve faydalı bir yemiş. Hünnap keçi gribinin bitmek bilmez sorunlarına tam bir çözüm ! Ahmet Maranki gribe çözümler üretirken soğan suyunu da tavsiye ediyor. Kaynar sütle adaçayı demlemek de gribe iyi geliyor. Hünnap kaynar suya ya da kaynar süte eklenip bir süre bekletiliyor ve hem yeniyor hem de beklediği süt ya da su içiliyor. Böylece hünnap grip için faydalarını gösteriyor. Grip için Ahmet Maranki, 1 bardak kaynar süte 5-6 hünnap atın ve kaynatın diyor. Sonra da afiyetle yiyin.. Okumaya devam et “Hünnap Ahmet Maranki Tavsiyesi”

Ahmet Maranki-Tiroid Ceviz Kürü

tiroisTiroid nasıl tedavi edilir, cevizin tiroide olan faydaları nelerdir ? Ahmet Maranki sağlıklı beslenme ve gribal enfeksiyonlara karşı neler yapmamız gerektiğini Seda Sayan’da anlatıyor. Ahmet Maranki özellikle astım ve tiroid sorunu hakkında çok etkili önerilerde bulunuyor. Tiroid kürüyle tiroid sorununun tamamen sona erdiğini ifade ediyor. Sizin de tiroid sorununuz varsa Ahmet Maranki Tiroid Kürünü kullanın ! Okumaya devam et “Ahmet Maranki-Tiroid Ceviz Kürü”

Ahmet Maranki-Hünnap Kullanımı

hünnapAhmet Maranki, sağlıklı beslenme ve gribe karşı korunmaya yönelik çok ilgi çekici bilgiler veriyor. Grip konusunda da yine Ahmet Maranki tavsiyeleriyle haraket etmekte fayda var. Son günlerde her yerde rastaldığımız inatçı grip enfeksiyonu için Ahmet Maranki Hünnap bitkisini tavsiye ediyor. Hünnap gribe çok iyi geliyor. Keçi gribinden korunmak için Hünnap mucizesinden faydalanmak için neler yapmalıyız ? Okumaya devam et “Ahmet Maranki-Hünnap Kullanımı”

Ahmet Maranki-Seda Sayan’da Anlatıyor

sağlıkAhmet Maranki Seda Sayan’ın programında sağlıkla ilgili önemli bilgiler veriyor ve bizim farkedemediğimiz önemli detayları bize farkettiriyor. Ahmet Maranki sağlıklı hayat, sağlıklı psikoloji, sağlıklı bünye için nasıl yaşamamız gerektiğini bizlere sunuyor. Ahmet Maranki 2012 yılından sonra dünyanın çok büyük değişiklikler yaşayacağını söylüyor. Güneşten gelen bu etkiler dünyamızı çok değiştirecek ve pek çok alanda büyük değişimler yaşanacak. Okumaya devam et “Ahmet Maranki-Seda Sayan’da Anlatıyor”

Zayıflatan Bitkiler

diyetBazı besinler ve bitkiler iştahımızı bastırır, barsaklarımızı çalıştırır ve ödem attırır. Böylece kolayca zayıflayabiliriz. Zayıflatan bitkiler aynı zamanda doğal oldukları için herhangi bir sağlık sorunu da meydana gelmez. Zayıflamak istiyorsanız zayıflamak için öncelikle sofranızda tükettiğiniz besinleri kontrol altına almalısınız. Zayıflamaya yardımcı bitki ve besinleri sofranızdan eksik etmemelisiniz. Böylece aç kalmadan, sağlıklı bir biçimde kolayca zayıflayabilirsiniz. Okumaya devam et “Zayıflatan Bitkiler”

DR. Gönül Ateşsaçan’a Göre Zayflama

burçlarDr. Gönül Ateşsaçan, zayıflama ve güzellik konusunda son aylarda sık sık gündeme gelen önemli bir isim. Dr. Gönül Ateşsaçan zayıflama konusunda fazla kilosu olanlara diyet koçluğu yapıyor ve diyet koçluğunun yanı sıra burçlara göre zayıflama ve güzelleşme konusunda da araştırmalar yapıyor. Dr. Gönül Ateşsaçan kadınların burçlarına göre kolayca zayıflayacaklarını ve güzelleşeceklerini büyük bir iddia ile gündeme getiriyor. Dr. Gönül Ateşsaçan burçlara göre zayıflama ve mutlu bir hayat için çok önemli püf noktaları veriyor. Okumaya devam et “DR. Gönül Ateşsaçan’a Göre Zayflama”

Göbek Yağları Nasıl Eritilir ?

göbekGöbek yağları nasıl eritilir, karında biriken fazlalıklar nasıl erir, nasıl dümdüz bir karnımız olur ? Sizin de göbek sorununuz mu var ? O halde bu yazımızı dikkatle okuyun. Göbeklenme sorunu kadınlar için tam bir kabus. Kıyafetler üzerinizde güzel durmaz. Ne giyerseniz giyin o göbek kaybolmaz. Pantolonun bacakları tam oturur göbek kısmı uymaz. Göbekten dolayı büyük beden alırsınız bacakları çok bol kalır..Göbek sorunu ne kadar da can sıkıcı değil mi ? Okumaya devam et “Göbek Yağları Nasıl Eritilir ?”