Maydanoz Limon Kürü

Maydanoz Limon Kürü her sabah aksatılmadan uygulanması gereken ve istikrarla her sabah uygulandığı taktirde hem kilo verdiren hem de cildi güzelleştiren önemli bir karışım. Maydanoz Limon Kürü ile 1 ayda diyet yapmaksızın 2 kilo verebilirsiniz. Ayrıca Maydanoz Limon Kürü cildi tazeler, ışıltı kazandırır ve gençleştirir. Gün içinde size de enerji veren Maydanoz Limon Kürü metabolizmanızın hızlı çalışmasını sağlar. İbrahim Adnan Sarağolu Maydanoz Limon Kürünü keşfettiğinde büyük bir heyecan yaşadığını belirtiyor ve ısrarla tavsiye ediyor. Okumaya devam et “Maydanoz Limon Kürü”

Elma Sirkesi

Elma sirkesindan bir yemek kaşığı alın ve su bardağına koyun. Elma sirkesinin üstüne ılık su koyun ve 1 su bardağına tamamlayın. 1 Çay kaşığı saf hakiki bal da ekleyerek bu ılık sirkeli ballı ılık suyu için. Elma sirkesi + bal ve ılık suyuyla yaptığınız bu karışımı her sabah tekrar edin ve için. Gün içinde en az 1 saat yürüyüş yapın. Kesinlikle kilo vereceksiniz diyor Ahmet Maranki. Elma sirkesinin zayıflatıcı etkisi küçümsenmeyecek kadar çok. Öyle ki Gülben Ergen de elma sirkesi sayesinde formunu koruyormuş. Doğum sonrası sürekli elma sirkesi içmiş.

Beşi bir yerde zayıflama çayı zayıflattı

Zayıflama çayları içinde hatrı sayılır bir yere sahip olan Beşi bir yerde zayıflama çayı pek çok hanımı zayıflattı. Beşi bir yerde zayıflama çayı sayesinde zayıflayan kadınlar bunu nette her yerde sık sık ifade ediyor zaten. Uzmanlar da Beşi bir yerde zayıflama çayının ayda en az 2 kilo verdirdiğini ifade ediyor. Zayıflama çayları ödem atmak ve yağ yakmak konusunda oldukça popüler. Diyetle içilen zayıflama çayları ve özellikle Beşi bir yerde zayıflama çayı, yenilen yemeklerin sindirilmesine de yardımcı oluyor diyebiliriz. Okumaya devam et “Beşi bir yerde zayıflama çayı zayıflattı”

Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı

Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Geçen sene çok modaydı. Bu sene o kadar popüler olmasa da Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı yine de zayıflamaya devam ediyor. Beşibir yerde çayı, 5 bitkiden oluyor ve içinde bulunan bu 5 bitki sayesinde size bol bol sü içtiriyor ve bol bol da ödem attırıyor. Beşibir yerde çayı ile zayıflayan hanımlar da oldukça memnun. Her gün 3 fincan Beşibir yerde çayı içmek zayıflama konusunda mucizevi etkiler ortaya koyuyor. Beşibir yerde çayı olmadan diyet olmuyor desek abartmış olmayız.. Okumaya devam et “Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı”

Dereotu Zayıflatır Mı ?

Zayıflamak istiyorum, acil zayıflamam lazım, kilo vereceğim ama iştahımı kesemiyorum diyenler için dereotu ! Dereotu iştah kapatıyor. Dolayısıyla da kilo vermeye yardımcı kür olarak kullanılıyor. Dereotu kürü her gün uygulanmak zorunda. Her sabah dereotu yemeyenler bu kürün zayıflatıcı etkisinden faydalanamıyor. İştahınızın kapanması için ve böylece daha az yemek ve hızlı kilo vermek için her sabah kahvaltı öncesi, yarım demet dereotunu çiğneyerek yemeniz gerekiyor. İşte dereotuyla zayıflamak bu kadar basit ! Okumaya devam et “Dereotu Zayıflatır Mı ?”

Çiçek Unu Nedir ? Çiçek Unu Zayıflatır Mı?

Çiçek unu diye bişi okudum bugün. Çiçek unuyla kilo verdiğini iddia edenler bile olmuş. Zayıflama sezonuna girdik ne de olsa. Şimdi hepimiz zayıflamak için çareler peşindeyiz. İşte ben de bahara girdiğimiz şu günlerde zayıflamak için çözümler ararken çiçek unu diye bir şeyle karşılaştım ama çiçek unu hakkında detaylı bilgiye ulaşamadım. Çiçek unu barsakları çalıştıran bir bitki tozudur herhalde diye düşünüyordum. Bende de barsak tembelliği var. O nedenle çiçek ununun bu özelliği ilgimi çekti. Yine de tatmin olmadım. Çiçek unu nedir, ne işe yarar, zayıflatır mı, zararları var mıdır bilemedim.. Okumaya devam et “Çiçek Unu Nedir ? Çiçek Unu Zayıflatır Mı?”

2011 Baharında Ünlülerin Saç Modelleri

2011 Baharında Ünlülerin, Yıldızların Favorisi Olan Bahara Uygun Modern Kesim Saç Modelleri ! Bahar aylarına girdik hanımlar. Şimdi saç ve cilt bakımı yaptırma zamandır. BAHAR AYLARINDA siz de bilirsiniz, saçlarımızın boyunu kısaltırız, saçlarımızın rengiyle oynarız ve yeni stiller arayışına gireriz. İşte bu noktada size saç stilinizle ilgili birkaç tüyo vermek istedim. Bakın ünlü yıldızların saç modelleri 2011 baharında nasılmış. Bu saç modellerine bakarak biz de saçımıza yeni bir boy ve renk verebiliriz. Ne dersiniz hoş değiller mi ? Okumaya devam et “2011 Baharında Ünlülerin Saç Modelleri”

Stephane Rolland’ın 2011 İlkbahar Yaz koleksiyonu

Stephane Rolland’ın 2011 İlkbahar Yaz koleksiyonu ve Stephane Rolland’ın biz bayanlar için tasarladığı o ulaşılmaz muhteşem elbise modelleri. Bu elbise modelleri 2011 yılına damgasını vuracak. Belki biz alıp giyemeyeceğiz ama olsun en azından Stephane Rolland’ın elbise modelleri hakkında bilgimiz de olacak fikrimiz de.. Bu bile bir kadınlara yeter (: Stephane Rolland’ın tasarladığı 2011 elbise modellerinde; Derin göğüs ve bacak dekolteleriyle hareketlendirilmiş bu koleksiyonu derinlemesine incelediğinizde kıyafetlerin heykelsi stili gözünüze çarpıyor. Okumaya devam et “Stephane Rolland’ın 2011 İlkbahar Yaz koleksiyonu”

2011 Bahar Aylarında Moda Olan Elbiseler

2011 Bahar aylarında ve yaz aylarında moda olan elbise modelleri..2011 bahar ve yaz elbise modellerinden en göze batan detaylar; Şifon, tül, dantel ve el işçiliği..Bunun yanı sıra tek renkler, somon, füme, pudra, krem ve bej oldukça moda renkler. Derin göğüs dekolteleri, V yakalı elbise modelleri, Sırt dekolteleri ve uzun saçlarla kullanılan omuzları açıkta bırakan elbise modelleri..Alexis Mabille de ilkbahar yaz koleksiyonunu ve elbise modellerini tanıttı. Okumaya devam et “2011 Bahar Aylarında Moda Olan Elbiseler”