Bana Gerçekten Aşık Mı?

1Erkeklerin aşık olup olmadığını anlamak aslında çok kolay. Biz kadınlar çoğu zaman çeşitli entrikalar çevirebiliriz ama erkekler genellikle nettir. Bir erkek ne istediğini ya da ne düşündüğünü kısa ve en net biçimde açıklayacaktır. Olur ya eğer çekinirse ve hemen duygularını belli etmezse siz onun bazı davranışlarından size karşı ne hissettiğini anlayabilirsiniz. Belki de onu yanlış anladınız. Belki de sizi sadece arkadaş olarak görüyordur. Onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için çok dikkatli davranmalısınız. Aksi taktirde yanlış bir hamle yapıp onu büst bütün elinizden kaçırabilirsiniz. Erkeklerin aklına girmek kolaydır ama kalbine girmek zordur! Okumaya devam et “Bana Gerçekten Aşık Mı?”

Arap Kızı Kremi

kremCiltte oluşan izler hepimizin canını sıkıyor zaman zaman. Örneğin, sivilce izleri, güneş lekeleri, çiller ve bir takım yara izleri..Güzelliğimiz gölgeleniyor. Cildimizde leke ve iz oluşmaması için öncelikle her zaman güneşten korunmalıyız. Güneşe çıkarken mutlaka koruyucu krem kullanmalı ve direkt güneş ışığından her zaman kaçmalıyız.Arap kızı kremi cildinizdeki çil, akne, sivilce, morluklar, yara izleri ve güneş lekeleri ni kurutmada yardımcı bir üründür ve faydalı olduğu Amerika Sağlık Bakanlığı (FDA) tarafından onaylanmıştır. Okumaya devam et “Arap Kızı Kremi”

2011 Çanta ve Ayakkabı Modelleri

1Çantalar..Ayakkabılar..Cüzdanlar..Biz kadınların ikinciye hatta üçüncüye hatta yedinciye asla hayır diyemeyeceği aksesuvarlar. Bilmem kaç çift ayakkabınız var ya da kaç tane çantanız var..Ben mi? Saymadım ama bende de epeyce fazla var (: 2011 Yazı için de çok güzel modeller var. Bu modellerden de alacağız bikaç tane. Maalesef bu konuya üzülmedik değil mi hanımlar? Benim gördüğüm ve beğendiğim birkaç çanta ve ayakkabı modeli var. Sizinle de paylaşmak istedim. 2011 yaz sezonu için ayakkabılar ve rengarenk çanta modelleri! Okumaya devam et “2011 Çanta ve Ayakkabı Modelleri”

Deri Ayakkabılar ve Çanta Modelleri

12011 yaz sezonu için moda olan deri ayakkabı ve çanta modelleri. Seçkin markaların 2011 yazı için tasarladığı kreasyonlar görücüye çıktı. Bu modeller her kadının hoşuna gidecek tarzda ve güzellikte. Her zevke uygun ayakkabı ve çanta modelleri var. Yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabıları olan sandalet ayakkabı modelleri de bu sezon moda olmayı sürdürüyor. Birkaç sezondur moda olan gladyatör modeller de gene hala moda. Gladyatör tip sandaletlerinizi kaldırdığınız dolabınızdan çıkarabilirsiniz yani. Çantalar da aynı çizgide devam ediyor. Biraz modern biraz vintage takılmaya devam.. Okumaya devam et “Deri Ayakkabılar ve Çanta Modelleri”

2011-2012 Çanta ve Ayakkabı Modelleri

12011 Ayakkabı ve çanta modelleri! Ayakkabılar rengarenk, çantalarsa tamamen vintage ve nostaljik..Bu modeller aklınızı başınızdan alacak. Hiçbir kadın böylesine güzel ayakkabı ve çanta modellerine kayıtsız kalamaz diye düşünüyorum ve sizi bu güzel modellere bakmaya davet ediyorum. 2011 İlkbahar ve yaz aylarında sandalet gene moda. Sandaletler dışında topuklu yüksek ökçeli ayakkabılar da azımsanmayacak kadar revaçta olacak.. Okumaya devam et “2011-2012 Çanta ve Ayakkabı Modelleri”

Antakya Samandağ Biberi

biberAntakya Samandağ Biberi Zayıflatı Mı? Son günlerde moda oldu, olay oldu, herkes onu konuşuyor, bilgeis.com olarak biz de onu araştırdık ve bulduk. Gündemin en moda ismi işte o: Antakya Samandağ Biberi! Bu biber tamamen olay yarattı. Kesinlikle bu 2011 yazına damgasını vurdu. Neden mi, çünkü zayıflatıyor. Evet bu biberi yiyenler kilo veriyor. Kolay ve hızlı bir biçimde zayıflıyor. Antakya Samandağ Biberi, metabolizma üzerinden harika etkiler yapıyor ve metabolizmayı hızlandırıyor. Hızlanan metabolizma da zayıflama sağlıyor. Hızlı ve kolay kilo vermek isteyenler yazımız tamamen sizin için ! Okumaya devam et “Antakya Samandağ Biberi”

Samandağ Biberi Zayıflatır Mı?

samandağ biberiSamandağ biberi, Antakya’da yetişen ve metabolizmayı hızlandıran, sağlık için son derece faydalı olan, mideye hiçbir zarar vermeyen ve herkesin de yemesi gereken çok faydalı bir sebzedir. Samandağ biberinin bu özellikleri bir yana dursun, son günlerde bu biberi ünlü eden bambaşka bir özelliği daha bulunmaktadır. Bilgeis.com Olarak Antakya Samandağ acı biberini araştırdık ve bu biberin zayıflatıp zayıflatmadığı noktasında çok önemli bilgiler elde ettik. Mesut Yar tarafından verilen bilgiler bu konuda bize ışık tuttu. Mesut Yar Samandağ biberi yiyerek 12 kilo verdi ve toplamda 40 kilo zayıfladı. Okumaya devam et “Samandağ Biberi Zayıflatır Mı?”

Antakya Acı Biberi Zayıflatır Mı?

biberAntakya bölgesinde yetişen bu acı biber, zayıflatır mı, antakya acı biberi yiyilerek kilo verilir mi, Samandağ biberi nedir ve nasıl zayıflatır, Antakya biberi kilo verdirir mi? Evet Mesut Yar antakya acı biberi yiyerek hiçbir biçimde spor yapmadan sadece bu biberle 12 kilo verdiğini ifade etti. Bunu da kitabında yazdı. 127 kilo olan Mesut Yar tamı tamına 40 kilo verdi. 40 kilo zayıfladı ve nasıl zayıfladığını da kitabında bütün detaylarıyla yazdı. Bu zayıflama sırları içinde antakya biberi de önemli bir öneme sahiptir. Antakya acı biberi yediğini ve metabolizmasının hızlandığını ifade eden Yar, kolayca 12 kilo verdiğini ifade ediyor. Okumaya devam et “Antakya Acı Biberi Zayıflatır Mı?”

Antakya Biberi Zayıflatır Mı?

antakya biberi zayıflatırmı?Antakya Samandağ acı biberi zayıflatıyor mu? Hiç spor yapmasanız bile bu biberi yiyerek kolayca kilo verebiliyorsunuz. Antakya biberinin hiçbir zararı yok. Mideye ya da hemoroid hastalıklarına da herhangi bir yan etkisi ya da olumsuz tesiri bulunmuyor. Antakya biberi, son günlerin en moda zayıflama aracı. Mesut Yar ile gündeme gelen bu acı biber, Mesut Yar’a tam 12 kilo verdirmiş. Mesut Yar bu acı biberi yiyerek 12 kiloyu nasıl verdi? Okumaya devam et “Antakya Biberi Zayıflatır Mı?”