Ciltteki İzler Nasıl Geçer?

leke ve izlerCildimizde oluşan sivilce ve akne izleri kolay kolay geçmez. Hele de yaz aylarındaysak bu izler canımızı çokça sıkar. Yazın güneş ışığıyla beraber, izler daha da koyulaşır ve sivilceler kolay kolay geçmez. İşte bu noktada kesinlikle kometik ürünlerden yardım almak zorundayız. Kendiliğinden geçmesini beklersek eğer, bu izler kolay kolay geçmez. Sivilce izleri ve lekeler, cildimize uygulayacağımız özel maskelerle kolayca yok olur. Okumaya devam et “Ciltteki İzler Nasıl Geçer?”

Pratik Sarımsaklı Ekmek Tarifi

sarımsaklı ekmekSabah kahvaltıları ve 5 çayları için çok güzel bir atıştırmalık olan sarımsaklı ekmeğin yapılışı da kolay. İnce dilimlenmiş ekmekler çok kısa sürede lezzet dilimlerine dönüşüyor. Sarımsaklı ekmek, pek çok şekilde yapılabilir. Örneğin hamuru kendiniz hazırlayıp içine sarımsak katarak da yapabilirsiniz. Ama benim verdiğim bu tarif hem pratik hem de zahmetsiz. Aniden gelen misafirlerinize de ikram edebilirsiniz. Okumaya devam et “Pratik Sarımsaklı Ekmek Tarifi”

Yeşil Çay Zayıflatır Mı?

yeşil çayYeşil çay içmek kilo verdirir mi? Evet. Zayıflamak istiyorsak her gün muhakkak yeşil çay içmeliyiz. Yeşil çayın zayıflatıcı etkisi olduğu pek çok diyetisyen tarafından da onaylanmaktadır. İçeriğindeki etkin maddeler sebebiyle yeşil çayın metabolizmayı uyarıcı ve harekete geçirici etkisi bulunmaktadır. Böylece daha hızlı ve yüksek oranda yağ yakmamızı sağlar. Okumaya devam et “Yeşil Çay Zayıflatır Mı?”

Elma Sirkesinin Zararları

zararlarıElma sirkesi zayıflatıcı etkiye sahip mükemmel bir besin. Ama her şeyde olduğu gibi elma sirkesinde de dikkat edilecek bazı önemli noktalar var. Elma sirkesi doğal ve faydalı bir besin ancak onu kullanırken de birkaç önemli noktaya dikkat etmek gerekiyor. Eğer aşırıya kaçılırsa elma sirkesi de zararlı olabiliyor. Aşırı ve dikkatsiz kullanımda elma sirkesi : Okumaya devam et “Elma Sirkesinin Zararları”

Kadın Moda

modaGünümüzde moda denilince aklımıza ilk gelen kadın olur. Çünkü çevremizki bütün elbise mağazaları nerdeyse sadece bayanlara çalışıyor gibidir. Bugün hangi mağazaya girerseniz girin kadınlar için üretilen ürünlerin erkeklerinkinden çok çok daha fazla olduğunu görebilirsiniz. Okumaya devam et “Kadın Moda”

Toptan Gıda Alışverişi

gıdaKanyon Toptan Gıda, siparişlerinizi telefon, faks veya e-posta ile alıyor ve adresinize teslim ediyor! Gıda alışverişlerinizi toptan marketten mi yapıyorsunuz? Öyleyse, aracınıza binecek, trafikte yol alacak, karmaşık fiyat etiketleriyle uğraşacak, aracınıza yükleyecek, ürünleri tekrar indireceksiniz. Bu çileye ne gerek var! Üstelik deponuza kadar taşıyor, iade garantisi ve hızlı değişim imkanı sunuyor. Okumaya devam et “Toptan Gıda Alışverişi”

Kuşkonmaz Nedir?

kuşkonmazKuşkonmaz nedir bilir misiniz hanımlar. Benim en sevdiğim yemeklerden biridir mesela kuşkonmaz yemeği. Ülkemizde yaygın bir bitki değil aslında. Kimse sorsam kuşkonmaz ne diye bakıyor yüzüme öylece..Kuşkonmaz sağlığımız için o kadar faydalı ki.. Ayrıca tam da mevsimi. Mayıs ayının başından haziran ayının sonuna kadar kuşkonmaz mevsimi içindeyiz. Şu sıralar kuşkonmazı her yerde kolaylıkla bulabilirsiniz. Okumaya devam et “Kuşkonmaz Nedir?”

Vitaminlerin Faydaları

sağlıkBitkisel sağlık konusu son yıllarda oldukça popüler. Sağlıkta, güzellikte ve cilt bakımında kozmetik ürünler ve tıbbi ilaçlarla yarışan bitkiler doğanın bize sunduğu doğal tedavi yöntemi aslında. Vitaminler ve mineraller de sağlığımız için olmazsa olmazlar. Bu vitaminleri de doğal yollardan almak en güzeli. Hangi bitki hangi vitamini içerir ve nere yarar, bilmek ister misiniz hanımlar? Okumaya devam et “Vitaminlerin Faydaları”

Ayak Tırnağı Mantarı

mantarAyak tırnaklarında oluşan mantar çok kötü bir koku doğuruyor ve ayrıca tırnağın yapısını bozarak tırnağımızın odunsu tuhaf bir görünüme gelmesine sebep oluyor. Ayak tırnaklarında oluşan bu mantar kesinlikle 3 ay içinde geçiyor. Cilt doktorunuzun vereceği tırnak cilası ve hap sayesinde 3 ay gibi kısa bir sürede, bu mantar hastalığından kurtulabiliyorsunuz. Tırnak mantarının tedavisi mümkün ve çok kolay. Okumaya devam et “Ayak Tırnağı Mantarı”