Kadınca Yapılan Hatalar

kadıncaKadınca hatalar yapıyoruz. Duygusallıklara kapılıyor çoğu zaman kendi hayatımızı kendimize, kendimiz dar ediyoruz. Erkekler konusunda her zaman yanılıyoruz. Bir erkeğin hayata bizim gibi bakmasını istiyoruz. Ama erkeklerle kadınlar özünde çok farklı yaradılışa sahip. Biz kadınlar, maalesef bunu anlamıyor, erkeklerden tıpkı bizim gibi anlayışlı olmalarını bekliyoruz. Okumaya devam et “Kadınca Yapılan Hatalar”

Kadınlar İçin Yeni Başlangıç

kadın sitesiYaz yaklaşıyor. Yaza girmeden önce silkinmeli ve kendimize gelmeliyiz. Kışın aldığımız kiloları vermeli, saçlarımıza ve cildimize de bakmalıyız artık. Kışın vücudumuzda fazlasıyla ödem oluşur ve havaların kötü olması nedeniyle psikolojik olarak içimize kapandığımız için saçlarımıza cildimize gereken özeni göstermeyiz. Mesela makyaj yapmayız. modayı da takip etmeyiz. Okumaya devam et “Kadınlar İçin Yeni Başlangıç”

Evlenmekten Korkuyorum

evlilik korkusuEvlenmekten, evlilikten, yeni bir hayata başlamaktan, evinizden ayrılarak yeni bir düzen ve aile kurmaktan, kocanızın ve evinizin sorumluluğunu almaktan korkuyor musunuz? Yok ben başaramam olmaz, evlenirsem mutlu olamam mı diyorsunuz. İnsan evlenmekten neden korkar? Evlilik kötü bir şey mi, yoksa mutlu olunur mu? Mutsuz çiftleri görerek umutsuzluğa kapılmayın. Mutlu çiftler de var! Okumaya devam et “Evlenmekten Korkuyorum”

Yeşillenmeye Hazır Mısınız?

yeşil modasıYeşil rengi çok seviyorum. Benim gibi pek çok kadının da yeşil renkten vazgeçemeyeceğini biliyorum. O halde bu sezon da çok şanslıyız hanımlar. Çünkü yeşilin her tonu gene moda. Yeşil yeşil elbiseler, bluzlar ve etekler giymeye devam edeceğiz. Cam göbeği yeşili, uçuk yeşil ve su yeşili..Özellikle bu renk tonlarını sık sık görüyoruz vitrinlerde. Okumaya devam et “Yeşillenmeye Hazır Mısınız?”

Blazer Ceket Nasıl Giyilmeli?

blazerBildiğiniz gibi birkaç sezondur blazer ceket modası hakim. Blazer ceketler yıllar önce de modaydı. Her zaman söylediğim bir söz var. Sakın hiçbir şeyinizi atmayın, saklayın gene lazım olur. 10 sene önceki moda gene geldi ve blazer ceketler artık her türlü kıyafetle rahatça kombine edilebiliyor. Uzun elbiselerin üzerine bile kolunu yukarı sıyırdığını deri kısa ceketinizi giyebiliyor ve tarz oluşturabiliyorsunuz. Okumaya devam et “Blazer Ceket Nasıl Giyilmeli?”