Aşk Acısı Bir Gün Geçer

ayrılık fikirleriOndan ayrıldın. Bitti. Önce buna inanamadın. Bitemezdi. Sonra sonra fark ettin. Artık seni aramıyordu. Telefonların çaldığında arayan o olmuyordu. Kapın çalındığında o gelmemişti. Bitmişti. Bu fikir gerçekliğini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Onu bir an olsun aklından çıkarmak için yapmadığın kalmadı. Bütün gün arkadaşlarınlaydın, sohbet ettin, gezdin, yedin içtin, gece çıktın, eğlendin. Okumaya devam et “Aşk Acısı Bir Gün Geçer”

Aşk Acısı Kalp Ağrısı

aşk acısıKalbim ağrıyor deriz aşık olduğumuzda. Hele terk edildiğimizde ve ayrılık acısını tattığımızda eyvah! Dünya başımıza yıkılır ve ne yapacağımızı bilemeyiz. Aşk acısı öylesine acıtır ki canımızı. Yok mu bunun bir çaresi, bu acıyı dindirmenin ve onu unutmanın yok mu bir çaresi? Aşk acısı nasıl geçer? Yeni mi ayrıldınız sevgilinizden? Belki de onu siz bıraktınız. Severek ayrılmak daha da beter! Okumaya devam et “Aşk Acısı Kalp Ağrısı”

Ayrılık ve Aşk Acısı

aşk ve ayrılık acısıAşk ve ayrılık. İkisi de aşkın içinde. İkisi de aşk ile iç içe. Aşık olduğunuz insandan ayrıldığınızda yaşayacağınız o büyük acı. Sadece sizin yaşadığınız bir acı değil. Bu acıyı her gün pek çok insan yaşıyor ve aşk acısı insanı hayattan soğutmaya yetiyor. Ayrılığın pek çok sebebi var. Pek çok ihtimal olabilir ayrılığınıza dair ancak burda sonuç çektiğiniz acıdır ve sebep ne olursa olsun aşk ve ayrılık acısı yaşıyorsanız bunu hafifletmek oldukça güçtür. Okumaya devam et “Ayrılık ve Aşk Acısı”

Aşk Acısı Nasıl Atlatılır?

aşk acısı nasıl geçerAşk acısı dediğimiz şey bir çeşit ruhun işkence görmesi. Aşk acısı tamamen işkence. Bunu ancak aşk acısı çekenler bilir. Tabi ki aşk, gerçek aşksa…3 günde unutanlar da var. Buna aşk değil de heves desek daha iyi olur sanıyorum. Gerçek aşk ve ayrılık acısı hiç de kolay atlatılmıyor. Ciddi psikolojik gerginlikler ve sorunlar oluşturabiliyor. Kişi hayata küsüyor, çok mutsuz oluyor. Okumaya devam et “Aşk Acısı Nasıl Atlatılır?”

2011-2012 Sonbahar Kış Modasına Merhaba

modaModa ile aranız nasıl? Moda ne ise onu giyerim diyenlerden misiniz yoksa kendi modamı kendim yaratırım diyenlerden mi? Kendi adıma konuşmam gerekirse ben ikisinede girmiyorum. Modayı çok takip ederim fakat moda ne ise onu giymek değilde moda ile kendi modamı harmanlayıp giyim düzenimi kurarım. Sizin ki hangisi? Dışarı çıkarken ya da ark.larla iken genelde kendi modamlayımdır. Özel günlerde modaya bakar elbise dolabımı bütünleştirmeye çalışırım. Okumaya devam et “2011-2012 Sonbahar Kış Modasına Merhaba”

Evdeki Ürünlerle Doğal Güzellik

güzellikEvimizdeki doğal malzemelerle güzelleşebiliriz sevgili hanımlar. Yapmamız gereken tek şey, hangi ürünün neye faydalı olduğunu bilmektir. Doğal malzemelerle güzelleşmek hem çok pratik hem de ekonomik açıdan oldukça ucuzdur. Kozmetik ürünlere servet harcamak yerine, mutfağımızdaki malzemelerle de aynı etkiyi yakalayabiliriz. Doğal güzellik için, doğadan faydalanalım! Okumaya devam et “Evdeki Ürünlerle Doğal Güzellik”

5 Dakikada Güzelleşin!

güzellikAcil durumlar olur bazen evden hemen çıkmamız gerekir ama güzelde olmalıyızdır. Bu acillikte makyaj nasıl yapılmalı peki? Nemlendiriciyi hemencecik sürmeli. Ardından fondoten ve allık hemencecik farlar ve göz kalemi ve maskara. Ve anında bir parlatıcı. Dışarda ark.larınızla bir buluşma ise bu buluşma için yeterli bir makyaj. Okumaya devam et “5 Dakikada Güzelleşin!”