Cilt Bakımı ve Sivilceye Dair Videolar

sivilcelerSivilce sorununuz yoksa çok şanslısınız. Ama bu konuyu okuduğunuza göre sizin de benim gibi sivilce ve siyah nokta sorununuz var sanırım (: Özellikle T bölgesinde oluşan, her sabah mantar gibi biten siyah noktalardan bıktım usandım. Ben arındırıyorum sabah oluyor bakıyorum gene çıkmışlar. Bu siyah noktalardan kurtuluş yok. Ama uzun süreli temizlik sağlayabiliriz. Okumaya devam et “Cilt Bakımı ve Sivilceye Dair Videolar”

Günlük Hafif Makyaj Videosu

makyaj videosuMakyaj yapmak ilk etapta kolay bir şeymiş gibi görünse de benim gibi işi bilmeyenler işe el atınca gerçekten çok komik sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Ne yapalım yeteneğimiz yok (: Elden ne gelir. Yapamıyoruz işte. Neyse ki bizi düşünen ve bizler için uygulamalı makyaj anlatım videoları hazırlayan hayır severler var (: Bunlardan biri de Londradabirturkkizi rumuzu ile Youtube üzerinden videolar yayınlayan Işınsu arkadaşımız. Okumaya devam et “Günlük Hafif Makyaj Videosu”

Londradabirturkkizi ve Porselen Makyaj Yapma Tekniği

porselen makyajLondradabirturkkizi’ni Youtube üzerinden takip ettiğimi ve çok güzel makyaj videoları yaptığını anlatmıştım. Bu video da gene pek çoğumuzun merak ettiği porselen makyajı anlatıyor. Kendimiz nasıl porselen makyaj yapabiliriz? Biraz meraklı ve azcık da becerikliyseniz siz de kendinize porselen makyaj yapabilirsiniz. Zaten videoda her şey açık ve net biçimde anlatılıyor. Gerisi bize kalıyor. Umarım siz de beğenirsiniz. Okumaya devam et “Londradabirturkkizi ve Porselen Makyaj Yapma Tekniği”

Londra’da Bir Türk Kızı ve Videoları

kızGeçenlerde youtube’da rast gele makyaj videoları seyrederken bir kıza rast geldim. Kendisi benim gibi ikizler burcu ve birazcık deli (: Şaka tabi değil ama tipik bir ikizler diyebilirim. Çok tatlı ve başarılı, oldukça beğendiğim bir bayan arkadaşımız. Adı Işınsu. Bu arkadaşımız makyaj ve kozmetik konusunda bana göre tam bir uzman ve harika videolar yapıyor. Okumaya devam et “Londra’da Bir Türk Kızı ve Videoları”

Erkekler Ne İster?

erkeklerErkekler ne istemez ki (: Aslına bakarsanız erkeklerin biz kadınlardan istediği; her zaman bakımlı, doğal ama güzel olmak, zayıf ya da balık eli ama gene güzel olmak, güzel güzel yemekler yapmak, ev işi, ütü, tutumlu olmak, az parayla uzun süre idare edebilmek ama buna rağmen hala bakımlı ve güzel olmak, çocuk yapmak, çocuk yapmamıza rağmen halen güzel ve zayıf olmak, aynı zamanda o çocuğa iyi bir anne olmak, tüm bunların yanında halen güzel ve bakımlı olmak.. Okumaya devam et “Erkekler Ne İster?”

Temel Cilt Bakımı Kuralları

cilt bakımıCilt bakımının ilk kuralı aslında temiz bi cilttir. Eğer cildinizi doğru arındırıcılarla düzenli olarak temizliyorsanız ve cildinizin sizden ne istediğini biliyorsanız her zaman için sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Öte yandan cildinize farklı ürünlerle bilinçsiz bir bakım uygularsanız cildinizin zamanla daha çok yağlanmasına, kurumasına ya da sivilcelenmesine de sebep olabilirsiniz. Okumaya devam et “Temel Cilt Bakımı Kuralları”

Kaş Nasıl Alınır ve Kaş Şekli Nasıl Düzeltilir?

kaş almaKaş almak meşakkatli bir iş ve herkes kendi kaşını alamaz. Eğer tecrübeniz yoksa kaş şeklinizle pek oynanamamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü kaşlarımız bize ifade veren çok önemli detyalardır ve şekilleri bizi yorgun, mutsuz, yaşlı ya da bakımsız gösterebilir. Eğer öyle bir hata yaptıysanız ve kaşlarınızın şekli bozulduysa bu videoyu izlemenizde fayda var. Bu video sayesinde kaşlarınızın şeklini düzeltebilir ve sorunu hafifletebilirsiniz. Okumaya devam et “Kaş Nasıl Alınır ve Kaş Şekli Nasıl Düzeltilir?”

Gece Makyajı Nasıl Yapılır?

gece makyajıGece makyajı gündüz makyajına göre oldukça ağır ve daha uğraştırıcıdır. Gece bir yere gideceğinizde ya da özel bir davete ya da yemeğe katılacağınızda makyajınıza daha bir özen göstermelisiniz. Bu durumda gece mayajında dikkat etmeniz gereken kurallara daha bir riayet etmek zorundasınız. Gece makyajının nasıl yapılacağını gelin bir de işin uzmanından öğrenelim. Okumaya devam et “Gece Makyajı Nasıl Yapılır?”

Gelinlerde Göz Makyajı Nasıl Olmalı?

gelin makyajı videosuGelin makyajı uygulamalı büyük özen ister. Çünkü her genç kızın düğünü onun en özel günüdür ve düğünde göz kamaştırmak ister. Gelin makyajı da bu anlamda büyük önem taşır. Her geline uygulanacak makyaj da farklıdır. Özellikle göz makyajı ayrı bir öneme sahiptir. Gözleri daha anlamlı, bakışları daha keskin ya da çekici yapmak için bazı özel makyaj tekniklerinden faydalanmak gerekir. Okumaya devam et “Gelinlerde Göz Makyajı Nasıl Olmalı?”