Epilatör Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?

epilatörEpilasyondan tam verim almak, tüylerden kökten kurtulmak ve iyi bir epilasyon deneyimi yaşamak için epilasyonumuzun özellikleri çok önemli. Epilasyon aleti yani epilatör alırken nelere dikkat etmeliyiz, epilatör nasıl seçilir, epilasyon yaparken acı duymamak için nelere dikkat etmeliyiz, epilatörün iyi ve kaliteli olduğu nasıl anlaşılır, her epilatör aynı mıdır? Okumaya devam et “Epilatör Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?”

Hangi Epilatörü Alayım? Epilasyon Aleti Seçme Yolları

epilasyon makinesiEpilasyon aleti yani epilatör alırken nelere dikkat etmek gerekir, epilatörün kaliteli olup olmadığını nasıl anlarız, kaç cımbızlı epilatörler iyidir, iyi epilatörü anlamak için nelere dikkat etmeliyiz, soğutucu jel ya da eldiven faydalı mıdır, aplikatör sayısı fazla olan epilasyon makinalarının faydası nedir? Okumaya devam et “Hangi Epilatörü Alayım? Epilasyon Aleti Seçme Yolları”

Selülit Olmaması İçin Ne Yapmamız Lazım?

bacakSelülit bacaklarımızın başına gelebilecek çatlaklardan sonra en kötü durum. Neyse ki selülitin çözümü var ama maalesef çatlakların asla bir çaresi yoktur. Bacaklarımızda selülit olmasını önlemek, selülit oluştuktan sonra selülitle mücadele etmekten daha kolaydır. Önce tedbir almalı ve bende selülit olmaz tezini unutmalıyız. Okumaya devam et “Selülit Olmaması İçin Ne Yapmamız Lazım?”

Bakımlı Kadın Olmanın Püf Noktaları!

bakımlı kadınUfak dokunuşlarla sizler de her zaman bakımlı ve güzel bir kadın olabilirsiniz. Bakımlı ve güzel biri olmak zor değil aslında. Neyi nasıl yapacağınızı bildiğiniz taktirde sizler de her zaman güzel görünebilirsiniz. Ruj, far ve göz kalemi sizi olduğunuzdan daha bakımlı ve güzel gösterir. Ama bunları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız aksine çok çirkin de görünebilirsiniz. Aman Dikkat! Okumaya devam et “Bakımlı Kadın Olmanın Püf Noktaları!”

Dumanlı Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

makyaj dumanlı gözBihter makyajı da denir. Dumanlı göz makyajı her zaman moda. Hem yapması kolay hem de görünümü muhteşem buğulu bakışlara siz de kolayca sahip olabilirsiniz. Dumanlı göz makyajını uygulamanın en kolay yolu göz kalemini kullanarak gözlere buğu vermektir. Bu makyaj videolarında kolayca anlayacak ve siz de dumanlı göz makyajı yapabileceksiniz. Okumaya devam et “Dumanlı Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?”