Kasım 2011 Terazi Burcu

teraziTerazi burcunu kasım 2011 ayında, yılın son aylarında ve son günlerinde neler bekliyor, merkür terazi burcunu nasıl etkiliyor? 7 Kasım tarihi özellikle evlilik-ciddi ilişki konularında gayet önemli bir tarih. Mars-Neptün arasındaki karşıtlık, tarafların hem aşk hem de ileriye dönük hedefler anlamında birbirlerinden farklı olan düşüncelerini, beklentilerini yüzeye çıkartıcıdır. Okumaya devam et “Kasım 2011 Terazi Burcu”

20 Kasım İle 15 Aralık Arasında Astroloji

astrolojiMerkür gerileme sürecinde iken yeni başlangıçlar yakım kalır ama yarım kalan işler tamamlanır. Bu hafta yeni eşya almayın. 20 kasım ile 15 aralık arasında kesinlikle yeni iş, yeni eş, yeni eşya ve yeni bir başlangıç yapmayın. Merkür gerilemesi elektrik eşyaların bozulmasına neden olur. Bu 25 günlük süreçte çok dikkatli olun. Okumaya devam et “20 Kasım İle 15 Aralık Arasında Astroloji”

Evde Kolay Acılı Ezme Yapma Tarifi

ezmeAcılı ezme sofralarımızın vaz geçilmez bir mezesidir ve sabah kahvaltısında bile ekmeğe sürülüp yenilebilir. Acılı ezme yapmak çok da zor değildir. Evde kolaylıkla acılı ezme yapabilirsiniz. Size verdiğimiz acılı ezme tarifi videosu çok kolay bir teknikle muhteşem bir lezzete sahip acılı ezme yapmayı anlatıyor. Acılı ezme yapmak için bu videoyu seyretmeniz yeterli! Okumaya devam et “Evde Kolay Acılı Ezme Yapma Tarifi”

Ödem Atma Yolları

ödemÖdem nedir, ödemin bize ne gibi zararları vardır, neden ödem atmalıyız, ödem atmak için ne yapmalıyız, ödem nasıl atılır, ödem atmanın faydaları nelerdir, maydanoz ödem attırır mı, ödem söktürmek demek ne demektir, ödem söktürücüler nelerdir, hangi bitkiler zayıflatır, ödeme atmak zayıflatır mı, ödem selülit midir, selülit geçince ödeme de geçer mi? Ödem attırıcı söktürücü bitkiler nelerdir. Okumaya devam et “Ödem Atma Yolları”

Zayıflatan Yiyecekler

diyetAnsızın gelen tatlı krizleri, sürekli ekmek, hamur işi ve makarna yeme isteği, gece gelen açlık nöbetleri ve sık sık abur cubur yeme isteği…Bitmek tükenmek bilmez bir dönence. Tatlı yedikçe tuzlu yeme, tuzlu yedikçe de tatlı yeme isteği..İşte bunlar bizi kilo almaya sevk eder. Yedikçe yeriz yedikçe de kilo alırız. Buna dur demek için bizi tok tutacak sağlıklı yemekler yemeliyiz ve yediklerimize dikkat etmeliyiz. Okumaya devam et “Zayıflatan Yiyecekler”