Afrika Mangosu Hapı Öldürdü

Afrika Mangosu, Afrikan Mango gibi isimlerle satışa sunulan Mehmet Öz tarafından ilk kez piyasaya sunulan bu zayıflama hapı Nilüfer Gülmez adlı genç kadını öldürdü. Nilüfer Gülmez, Afrika Mangosu hapını kullandıktan kısa bir süre sonra rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı. Genç kadın ne yazık ki kurtulamadı ve zayıflama hapı kurbanlarına bir yenisi daha eklenmiş oldu. Okumaya devam et “Afrika Mangosu Hapı Öldürdü”

Durdurun Dünyayı Gülben Ergen Coştu

Gülben Ergen Son şarkısı ile dikkatleri gene üzerine çekti. Durdurun Dünyayı Binecek var diyen Gülben Ergen pek de farklı bir çalışma yapmamış. Şarkıyı hiç sevemedim. Açıkçası güzel bir şarkı değil ve sözleri de çok klasik. Bize duymadığımız bir şeyler söyleyin artık lütfen..Durdurun dünyayı binecek var, çok sıradan ve basit. Şarkı sözleri oldukça basit. Ve alal acele yazılmış izlenimi veriyor. Okumaya devam et “Durdurun Dünyayı Gülben Ergen Coştu”

LC Waikiki İndirim Günleri Devam Ediyor

LC Waikiki, outlet indirimleri devam ediyor. Bu müthiş indirimden henüz haberiniz yoksa elinizi çabuk tutsanız iyi olur. Çünkü LC Waikiki normalde satışa sunduğu fiyatlar üzerinden en az %40 indirim yapıyor ve pek çok kıyafet ve aksesuar tabiri caiz ize sudan ucuz. Büyük beden giyinen kadınların da gözde markası olan LC Waikiki 54 bedene kadar kıyafet üretiyor. Okumaya devam et “LC Waikiki İndirim Günleri Devam Ediyor”

Acı Biberli Sarımsaklı Zayıflama Çayı

İşte son derece farklı bir metabolizma hızlandırıcı, vücudu ısıtıcı, yağları eritici ve kilo verdirici bir zayıflama çayı. Bu çay içinde acı kırmızı biber, sarımsak, limon ve biberiye var. Metabolizmayı kat kat hızlı çalıştırıyor ve kilo vermeye büyük yarar sağlıyor. Biber çayı zayıflatıyor. Sarımsak da eklenince ayrıca etkisi daha çok artıyor. Peki zayıflatıcı sarımsaklı aci biberli zayıflama çayı nasıl yapılır? Okumaya devam et “Acı Biberli Sarımsaklı Zayıflama Çayı”

Ender Saraç Acı Kırmızı Biber Çayı

Ender Saraç tarafından tarifi verilen değişik bir zayıflama çayı. Esasında bu çay metabolizma hızlandırma çayıdır. Metabolizması yavaş çalışanlar, yavaş kilo verenler, az yiyorum ama zayıflayamıyorum diyenler bu acı biber çayını rahatlıkla tüketebilir. Acı biber çayı zayıflatır sevgili hanımlar. Eğer siz de diyet yapan ve kilo vermek isteyen biriyseniz mutlaka bu Ender Saraç’ın tarifini verdiği sarımsaklı acı biberli limonlu zayıflama çayını yapın ve tüketin. Okumaya devam et “Ender Saraç Acı Kırmızı Biber Çayı”

Ayhan Ercan Kilo Verdiren Bitkisel Çay Tarifi

Yeşil çay yağ yakar mate çayı da öyle..Bu 2 bitki çayı kilo verme çaylarının temelini oluşturur ve yeşil çay ve mate çayı olmaksızın bir zayıflama çayı düşünülemez. Mate çayı iştah kapatır. İştah kapatılması az yemeye ve dolayısıyla da zayıflatıcı etkilidir. Barut ağacını bulmak çok zor. Gerçek barut ağacını bulamıyorsanız dikkat edin sakın dolandırılmayın! Okumaya devam et “Ayhan Ercan Kilo Verdiren Bitkisel Çay Tarifi”

Dokuzlu Zayıflama Çayı İçeriği

Size bir diyet önerim var. Diyet yapıyorsanız, zayıflama rejimi ve kilo verme aktiviteleri içerisindeyseniz bu zayıflama çayı mutlaka sizin de kilo vermenize faydalı olacak. Zayıflama çayı nedir, öncelikle bunu ele alalım. Zayıflama çayının faydaları nelerdir? Dokuzlu zayıflama çayı içinde dokuz adet bitki barındırıyor ve bu 9 bitki kabızlık sorununa, ödem ve yağ yakım hızı sorunlarına çare oluyor. Bir yandan iştah kapatırken öbür yandan da metabolizmayı hızlandırıyor. Okumaya devam et “Dokuzlu Zayıflama Çayı İçeriği”

Cinnema ve Barut Ağacı

Cinnema ve Barut Ağacı ismini ilk defa duyuyoruz. Bu 2 bitki kilo verme konusunda bize destek olacak. Biliyorsunuz zayıflamak için kabız olmamak şart. Kabızlık kilo aldıran bir sorun ve zayıflamanın da önünde büyük bir engel. O nedenle kilo vermek isteyenler ilk olarak eğer varsa kabızlık sorunlarını çözecekler. Cinnema ve Barut Ağacı bitkilerinin faydaları da tam bu noktada devreye giriyor. Okumaya devam et “Cinnema ve Barut Ağacı”

Hadise Zayıfladı 2012

Hadise ülkemize geldiği yıl 50 kiloydu ama geçtiğimiz seneler içinde bir hayli kilo aldı ve 68 kiloya kadar çıktı. Pek çok kişi Hadise şişman, Hadise çok kilolu diye acımasızca eleştiriyordu. Hadise de bu eleştirlere kulak tıkamadı ve 2012 yazında radikal bir karar alarak sıkı bir diyete girdi. Bu sıkı diyet ve az da spor eşliğinde 68 kilo olan Hadise 1,5 aya 55 kilo oldu. Okumaya devam et “Hadise Zayıfladı 2012”