Kısa Ceketler Nasıl Giyilir?

Bu sezon kısa ceketler, blazer ceketler, blazer ceket görünümlü penye ya da örgü hırkalar oldukça moda. Özellikle çalışan bayanlar için örgü hırkalar güzel bir kurtarıcı. Tek düğmeli ya da üstten tek ilikli bu kısa hırkalar ceket olarak da giyiliyor. Çalışan kadınlar için her tür kıyafetle kolayca kombine edilebilecek parçalar. Okumaya devam et “Kısa Ceketler Nasıl Giyilir?”

Çamterebentinin Saça Faydası Var Mı?

Çamterebentin esansının saça faydası varmı, çamterebentin saç uzatıyor mu, saç dökülmesi, kepeklenme, kaşıntı, matlık, saçta seyrelme ve benzer saç sorunları için çam terebetin yağı faydalı mı? Bana göre faydası var. Çünkü, tecrübe ettim. Saçlarım çok dökülüyordu, üstelik de sık sık boyadığım için matlaşıyor, sertleşiyordu. Ben de şampuanıma bir miktar çamterebentin esansı katmaya karar verdim. Okumaya devam et “Çamterebentinin Saça Faydası Var Mı?”

Melek Programındaki Sessiz Sebze Sıkacağının Markası

Bugün Star Tv’de Melek Programında Gül Kaynak, son derece sessiz çalışan harika bir sebze-meyve sıkacağı kullanıyordu. Herkes bu çok sessiz ve çift musluklu katı meyve sıkacağının markasını merak etti. Ve annem de tabi. Bu akşam bana o sıkacağı bulup bulamayacağımı sordu. Önce Türk markalardan biri sandım. Ama maalesef bilindik bir marka olmamakla beraber alanında bir numaralı sıkacak markasıymış. Okumaya devam et “Melek Programındaki Sessiz Sebze Sıkacağının Markası”

Gül Kaynak Kabızlık İçeceği

Gül Kaynak Star Tv Kabızlık İçeceği Tarifi: Kabızlık çekenler için bir içecek tarifidir. Semiz otu kabızlığa çok iyi geliyor. Bu kabızlık içeceği içinde neler var? 250 gr armut, 125 gr semiz otu ve yarım limonun suyunu katı meyve sıkacağından geçirin. İçtiğinizde kabızlık sorununuzun kaybolduğunu göreceksiniz. Özellikle adet öncesi kabızlık için tavsiye ediyorum. Okumaya devam et “Gül Kaynak Kabızlık İçeceği”

Dukan Kakaolu Puding Tarifi

Dukan diyeti yaparken hızır gibi yetişen bir kase puding..Buz gibi ve her şeyden önce kakaolu. İşte bu! Dukan diyeti yapıyoruz diye bundan geri kalacak değildik değil mi ? İşte basit ama güzel bir kakaolu dukan pudingi yaptım. Hazır pudinglere boşuna para veriyormuşuz. Birer tatlı kaşığı kakao ve mısır nişastası olayı çözdü. Okumaya devam et “Dukan Kakaolu Puding Tarifi”

Akşam Yemek Yememek Zayıflatır Mı?

Zayıflamak için önce ne yediğimize ve ne zaman yediğimize bakmalıyız. Akşam yemek yemek belli bir saate kadar serbesttir ancak saat 20:00 sonrasında meyve dahil hiçbir şey yememeliyiz. Bunun nedeni, zayıflama hormonlarının salgılanmasına izin vermek ve daha hızlı kilo vermektir. Akşam geç saatlere kadar yemek yemek kesinlikle zayıflatmadığı gibi bir de kilo yapmaktadır. Okumaya devam et “Akşam Yemek Yememek Zayıflatır Mı?”

Diyet Yemekleri Nasıl Pişirilmeli?

Sağlıklı ve kararlı zayıflamak için, kesinlikle karnınız doymalı ve aklınızda acaba şunu da yesem mi gibi bir soru imi kalmamalı. Diyetlerin başarılı olmasının ilk kuralı, diyette güzel beslenmektir. Tatsız, tuzsuz ve lezzetsiz yemekler, haşlamalar, sadece salataya dayalı menüler diyeti çekilmez kılar. Dolayısı ile kısa sürede diyetten usanırsınız. Ve sonuç; başarısız bir zayıflama girişimi.. Okumaya devam et “Diyet Yemekleri Nasıl Pişirilmeli?”