Hangi Çaylar Zayıflatır?

Zayıflamak adına ne yapmadık ki. Yapmadığımız tek şey sanırım az ama sık sık yemek yemek oldu. Oysa aç kalmadan, kendimizi aç bırakmadan da pek ala zayıflayabiliriz. Zayıflama çayı diye bir çay tanımıyorum. Yok öyle bir çay. Eğer zayıflama çayı diye bir mucize olsaydı dünyada obezite bu denli yayılmazdı. İçerdik zayıflama çayımızı yerdik gönlümüzce. Okumaya devam et “Hangi Çaylar Zayıflatır?”

9’Lu Zayıflama Çayı Zayıflatır Mı?

Şimdilerde bu moda biliyorsunuz. Adına diyet çayı da deniyor dokuzlu çay da. İçince dokuz bitki var. Bu 9 çayın ayrı ayrı tesiri var. Kimisi ödem döktürücü, kimisi metabolizmayı hızlandırıcı, kimi iştah kesici kimi de terletici. Böylece ortaya zayıflama çayı çıkıyor. Ve bu çayın iştah kesip kabızlığı gidererek çift etkili olarak zayıflattığı ifade ediyor. Okumaya devam et “9’Lu Zayıflama Çayı Zayıflatır Mı?”

Aldatan Kocaların Koca Yalanları

Kocanız sizi aldatıyor mu, yoksa şüpheleniyor musunuz? Belki de benim kocam asla aldatmaz diyenlerdensiniz. Bi düşünelim bakalım, emin misiniz? Aldatan kocaların koca koca yalanları olur. Her kadın aldatıldığını hisseder. Zaten ihanet eden erkekler de bunu neredeyse bangır bangır bağırır. Çünkü erkekler gizli iş yapmak konusunda biz kadınlar kadar becerikli değildir. Okumaya devam et “Aldatan Kocaların Koca Yalanları”

Bayan Mont, Kaban Modelleri 2013

En moda, son moda, modaya uygun trend kabanlar ve mont modelleri. 2013 yılına ait birkaç tüyo. Bu sene kaşe kabanlar çok moda. Ve renkler de oldukça çeşitli. Her çeşit renk rahatlıkla kullanılabilir. Örneğin kırmızı, limon sarısı, hardal sarısı ve bordo renkler sık sık kullanılıyor. İşte birkaç moda kaban modeli.

Bu kabanlar Defacto marka ve şu an satışta