Erkeğin kalbine giden yol

imagesBir erkeğin ağzından erkekler…. Erkeğin kalbine giden yol, hazırladığımız sofralardan geçer. Bu bir gerçek fakat, erkeği avucumuzun içinde tutmak için yeterli değil. Başarılı avcılar, avını en iyi tanıyan avcılardır. Siz de erkeğinizi tanıyın ve onu elde etmek için sabırla mücadele edin. Suyuna gittiğinizde göreceksiniz ki, her şey istediğiniz gibi gidecek.. Okumaya devam et “Erkeğin kalbine giden yol”

Evli erkek neden aldatır?

17540072Evli erkekler ihanet ettiklerinde bu durumu saklayamaz. Neyse ki…Kadınlar aldatıldıklarını çok çabuk fark eder ve aldatıldığını hisseden bir kadın genellikle bu duygusunda yanılmaz. İhanet eden evli erkekler, ikinci kadın ile buluşmalarını da çoğu zaman ayan beyan belli eder. Maalesef, pek çok ikinci kadın, birlikte olduğu erkeğin evli olduğunu bilmekte ama yuva yıkmaktan da geri kalmamaktadır.. Okumaya devam et “Evli erkek neden aldatır?”

Ayrılık kararı nasıl söylenmeli?

aşk acısıArtık ayrılma zamanı geldi. Tabi sadece sizin için. Ya onun için? Ona, ilişkiyi bitirmek ve ondan ayrılmak istediğinizi söyleyemiyorsanız biz söyletiriz..Çok iddialı oldu farkındayız ama siz de zorla güzellik olmayacağının farkında olun. Bırakın her şey olması gerektiği gibi olsun ve ondan ayrılmaya kesin kararlıysanız, bu kararınızı onunla paylaşın. Okumaya devam et “Ayrılık kararı nasıl söylenmeli?”

İhanete mi uğruyorum?

erkek kadın ayrılıkAldatıldığınızı hissediyorsanız bu işte ters giden bir şeyler var demektir. Kadınlar aldatıldıklarını çoğu zaman hisseder. Eğer aşırı paranoyak bir kadın değilseniz ve her zaman bu hissi yaşamıyorsanız, şu an hissettiğiniz aldatılma duygusu nedensiz olmayabilir. Acaba gerçekten aldatılıyor musunuz yoksa bu şüpheleriniz yersiz mi? Okumaya devam et “İhanete mi uğruyorum?”