DOVE Saç dökülmesine karşı bakım serisi

DOVE Saç dökülmesine karşı bakım serisiMerhaba, bu yazımda size DOVE Saç dökülmesine karşı bakım serisi hakkında bilgi vermek istedim. Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen ve yeni olduğu için tanıtım kampanyaları hızla devam eden DOVE Saç dökülmesine karşı bakım serisi biz bloggerları da düşünmüş ve denememiz için güzel bir hediye paketi hazırlayarak yollamıştı. Okumaya devam et “DOVE Saç dökülmesine karşı bakım serisi”

Bekunis Hap zayıflatır mı?

kabızlık nasıl geçer bekunis zayıflatır mıBekunis. Ne tuhaf adı ile benzer bi tesire sahip halk arasında peklik denen kabızlık vakası için sık sık başvurduğumuz genel bi deyişle mühsil ilacı. Çok içilirse şiddetli ishal yapar. Zamansız içilirse gündelik hayatı sekteye uğratır. Sancı verir, karın ağrıtır ama netice oldukça yüz güldürücüdür. Kabız olanların baş ucu ilacıdır bekunis. Okumaya devam et “Bekunis Hap zayıflatır mı?”

Yağ hücrelerini parçalayan mucize beyaz çay

beyaz çaySon yıllarda zayıflama çayları fenomen haline geldi. Oysa beyaz çay bu fenomen içerisinde hak ettiği değeri hala göremiyor. Ülkemiz çay cenneti olmasına rağmen beyaz çayı Çin’den ithal etmekteyiz. Ve fiyatı da çok pahalı. Ülkemizde beyaz çay üretimi çok az. Bu nedenle bulmak da kolay olmuyor. Karadeniz bölgesinde yaşadığım halde maalesef burada beyaz çay yok. Okumaya devam et “Yağ hücrelerini parçalayan mucize beyaz çay”