Hugo Boss Nuit Femme Edp

Hugo Boss Nuit EDP 30 ml Bayan ParfümüHugo Boss Nuit Femme Edp ilk kez bu hafta kokladığım bir parfüm. Açıkçası çok büyük bir beklenti içerisinde aldım bu parfümü. Ne de olsa markası güvenilirdi. Her neyse Hugo Boss Nuit Femme Edp aldım ve kullandım. Öncelikle bu parfüm hakkında ben ne düşünüyorum, bence kokusu nasıl bundan söz edeyim size. Belki almak istersiniz, Hugo Boss Nuit Femme Edp hakkında bir fikriniz olsun. Zevkler farklıdır elbet de. Ben sadece bana göre nasıl bir koku, bundan söz edeceğim. Okumaya devam et “Hugo Boss Nuit Femme Edp”

Victoria’s Secret Secret Charm Fragrance Mist 250 ml

Secret Secret Charm Fragrance Mist hanimeliliVictoria’s Secret Secret Charm Fragrance Mist, kullanıp beğendiğim bana göre oldukça güzel bir vücut spreyi. Kadınsı. Kullandığınızda kendinizi mis gibi hissediyor, kokusunu duydukça hayattan daha çok keyif alıyorsunuz. Abarttığımı mı düşünüyorsunuz? Peki siz hiç bahar günlerinde hanımeli kokladınız mı? Bu kokunun notalarında buram buram hanımeli çiçeği var. Öylesine yumuşak ve temiz ki. Tıpki bahar akşamları gibi.. Okumaya devam et “Victoria’s Secret Secret Charm Fragrance Mist 250 ml”

Lacoste Pour Femme EDP

Lacoste Pour Femme EDP kullanıcı yorumlarıLacoste Pour Femme, bu güne kadar hiç koklamadığım bir kadın parfümüydü. İlk kez bugün elime geçen bu 30 ml şişesiyle minicik parfüm, kokladığım en güzel parfümlerden birisi. Koku tarifi çok zordur ve zevkler değiştiği için bana güzel gelen bir koku size kötü gelebilir. Yine de Lacoste Pour Femme nasıl kokuyor, kokusu neye benziyor az çok anlatmaya çalışayım. Öncelikle şunu söylemek isterim ki; bu parfüm hani şu başkalarında kokan ama adını sormaya utandığımız kokulardan… Okumaya devam et “Lacoste Pour Femme EDP”

Victoria’s Secret Parfümlü Sheer Love Vücut Spreyi 250ml

Sheer Love Vücut SpreyiVictoria’s Secret Parfümlü Sheer Love Vücut Spreyi, merakla aldığım ve denediğim ilk Victoria’s Secret Parfümlü Vücut Spreyiydi. Açıkçası markasından dolayı çok büyük beklentilerle aldım. Kokuyu da daha önce test etmediğim için benim için tamamen sürpriz bir deneyim oldu. İlk sıktığımda bir hayli şaşırdım. Kesinlikle kokusunu beğenmedim o an. Nedense bana itici gelmişti. Victoria’s Secret Parfümlü Sheer Love Vücut Spreyi değişik bir koku. Okumaya devam et “Victoria’s Secret Parfümlü Sheer Love Vücut Spreyi 250ml”

Pantene/ Boyalı Saçlar İçin 7/24 Anında Parlaklık Veren Koruyucu Saç Bakım Spreyi

Anında Parlaklık Veren Koruyucu Saç Bakım SpreyiKullandım. Memnun kalmadım. Bir daha almam. Çünkü hiçbir şekilde ihtiyacımı karşılamadı. Tamamen boş masraf olarak alışveriş tarihimde yerini aldı. Sözde, aşağıda yazdığım etkileri olacaktı. Ama maalesef kullanmamak, kullanmaktan çok daha iyi. Pantene bazen beni inanılmaz şekilde şaşırtıyor. Bazı ürünleri neden ürettiğini anlayamıyorum. Bu ürün de onlardan biri işte.. Okumaya devam et “Pantene/ Boyalı Saçlar İçin 7/24 Anında Parlaklık Veren Koruyucu Saç Bakım Spreyi”