Kaliteli bir göz kalemi nasıl anlaşılır?

iyi bir göz kalemi nasıl belli olurKullandığımız göz kaleminin iyi olup olmadığı nasıl anlaşılır, iyi bir göz kalemi nasıl olmalıdır, akmayan, bulaşmayan, dağılıp kısa sürede uçmayan ve daha da önemlisi sağlıklı bir göz kalemi nasıl olmalıdır? Siz de benim gibi göz kalemi kullanmadan dışarı çıkmayanlardansanız bu konu ilginizi çekecek, eminim. Göz kalemi konusunda derin araştırmalar.. Okumaya devam et “Kaliteli bir göz kalemi nasıl anlaşılır?”

2014 Yılında Çok Moda Bir Saç Modeli, Kısacık Sarı Saçlar

olgun kadınlar için modern kısa saç modelleri (10)Bildiğiniz gibi bu sezon kısacık saçlar moda. Özellikle de arkası kabarık, kimi zaman simetrik kesilen, kimi zaman içinde renk oyunları olan kısa saç modelleri, küt ve bob kesim saçlar kesinlikle modern bir görüntü sağlıyor. Peki siz neden hala saçlarınızı kısa kestirmiyorsunuz? Yoksa size kısa saç yakışmayacağını mı düşünüyorsunuz? Kısa saç kime yakışır, hangi yüz tipine kısa saç modelleri yakışır, olgun ve yaşlı bayanlar için uygun kısa saç modelleri hangileri? Okumaya devam et “2014 Yılında Çok Moda Bir Saç Modeli, Kısacık Sarı Saçlar”

Kısa Saç Kimlere Yakışır, Hangi Yüze Hangi Kıs Saç Modeli

olgun kadınlar için modern kısa saç modelleri (10)Bildiğiniz gibi bu sezon kısacık saçlar moda. Özellikle de arkası kabarık, kimi zaman simetrik kesilen, kimi zaman içinde renk oyunları olan kısa saç modelleri, küt ve bob kesim saçlar kesinlikle modern bir görüntü sağlıyor. Peki siz neden hala saçlarınızı kısa kestirmiyorsunuz? Yoksa size kısa saç yakışmayacağını mı düşünüyorsunuz? Kısa saç kime yakışır, hangi yüz tipine kısa saç modelleri yakışır, olgun ve yaşlı bayanlar için uygun kısa saç modelleri hangileri? Okumaya devam et “Kısa Saç Kimlere Yakışır, Hangi Yüze Hangi Kıs Saç Modeli”

Yaşlı Bayanlar İçin Kısa Saç Modelleri 2014

olgun kadınlar için modern kısa saç modelleri (10)Bildiğiniz gibi bu sezon kısacık saçlar moda. Özellikle de arkası kabarık, kimi zaman simetrik kesilen, kimi zaman içinde renk oyunları olan kısa saç modelleri, küt ve bob kesim saçlar kesinlikle modern bir görüntü sağlıyor. Peki siz neden hala saçlarınızı kısa kestirmiyorsunuz? Yoksa size kısa saç yakışmayacağını mı düşünüyorsunuz? Kısa saç kime yakışır, hangi yüz tipine kısa saç modelleri yakışır, olgun ve yaşlı bayanlar için uygun kısa saç modelleri hangileri? Okumaya devam et “Yaşlı Bayanlar İçin Kısa Saç Modelleri 2014”

Olgun Kadınlar İçin Modern Kısa Saç Modelleri

olgun kadınlar için modern kısa saç modelleri (10)Bildiğiniz gibi bu sezon kısacık saçlar moda. Özellikle de arkası kabarık, kimi zaman simetrik kesilen, kimi zaman içinde renk oyunları olan kısa saç modelleri, küt ve bob kesim saçlar kesinlikle modern bir görüntü sağlıyor. Peki siz neden hala saçlarınızı kısa kestirmiyorsunuz? Yoksa size kısa saç yakışmayacağını mı düşünüyorsunuz? Kısa saç kime yakışır, hangi yüz tipine kısa saç modelleri yakışır, olgun ve yaşlı bayanlar için uygun kısa saç modelleri hangileri? Okumaya devam et “Olgun Kadınlar İçin Modern Kısa Saç Modelleri”

Saçını Kestirip Sarıya Boyatan Ünlüler

charlize-theron-kisa-sac-modeliCharlize Theron da pek çok ünlü yıldız gibi saçlarını kısa kestirmiş ve kısa saç modasına ayak uydurmuş. Bu sene kısa saç çok moda. Geçtiğimiz sene yavaştan yayılmaya başlayan bu sarı kısa saçlar bu sezon iyiden iyiye varlığını hissettiriyor. Ülkemizde de birçok kadın saçlarını kısacık kestirip sarı renge boyatıyor. Yakışan var yakışmayan var ama söz konusu modaya uymak olunca sanırım yakışmasını ya da yakışmamasını kimse dert etmiyor. Okumaya devam et “Saçını Kestirip Sarıya Boyatan Ünlüler”

Sezonun Modası Kısa Sarı Saç Modelleri 2014

charlize-theron-kisa-sac-modeliCharlize Theron da pek çok ünlü yıldız gibi saçlarını kısa kestirmiş ve kısa saç modasına ayak uydurmuş. Bu sene kısa saç çok moda. Geçtiğimiz sene yavaştan yayılmaya başlayan bu sarı kısa saçlar bu sezon iyiden iyiye varlığını hissettiriyor. Ülkemizde de birçok kadın saçlarını kısacık kestirip sarı renge boyatıyor. Yakışan var yakışmayan var ama söz konusu modaya uymak olunca sanırım yakışmasını ya da yakışmamasını kimse dert etmiyor. Okumaya devam et “Sezonun Modası Kısa Sarı Saç Modelleri 2014”

Charlize Theron Saçlarını Kestirdi Kısacık Yaptı

charlize-theron-kisa-sac-modeliCharlize Theron da pek çok ünlü yıldız gibi saçlarını kısa kestirmiş ve kısa saç modasına ayak uydurmuş. Bu sene kısa saç çok moda. Geçtiğimiz sene yavaştan yayılmaya başlayan bu sarı kısa saçlar bu sezon iyiden iyiye varlığını hissettiriyor. Ülkemizde de birçok kadın saçlarını kısacık kestirip sarı renge boyatıyor. Yakışan var yakışmayan var ama söz konusu modaya uymak olunca sanırım yakışmasını ya da yakışmamasını kimse dert etmiyor. Okumaya devam et “Charlize Theron Saçlarını Kestirdi Kısacık Yaptı”

Charlize Theron ve Jennifer Lawrence Sarı Kısa Saç Modelleri 2014

Saçını sarıya boyatıp kısacık kesen ünlüler (8)2013 yılında yayılan sarı kısa saç modası 2014 yılında tavan yaptı. Yakışsa da yakışmasa ünlü kadınlar saçlarını kısacık kestiriyor ve sarının tonlarına boyuyor. Uzun ve harika saçlarını keseceğini hiç ummadığımız isimler bile 2014 yılında karşımıza kısacık saçlarıyla çıkıyor. Bu isimlerden bazıları Charlize Theron ve Jennifer Lawrence. Ben şaşırdım, ya siz? Okumaya devam et “Charlize Theron ve Jennifer Lawrence Sarı Kısa Saç Modelleri 2014”