Kilolular için elbise modelleri

byuk beden bayan abiye elbise modelleri kadinsitesidir (10)Fazla kilolu bayanlar için, daha zayıf gösteren, boyu daha uzun gösteren, şık ve trend abiye elbise modelleri. 2015 yılında, monokrom, siyah ve beyaz renkler yine moda. Aynı zamanda siyah ve kırmızının da ayrılmaz bütünlüğü sizleri şaşırtacak. Birkaç yıl boyunca sürekli kaz ayağı desenli siyah-kırmızı renkli elbiseler giyeceğiz. Hazır olun! Okumaya devam et “Kilolular için elbise modelleri”

Elma sirkesi saçları parlatıyor

saç renkleri 2014Saçım dökülüyor, diyenlerden misiniz? Sizin de saçlarınız son bahar yaprakları gibi düşmeye mi başladı? Mevsim değişiklikleri ile birlikte saçlar da değişmeye başladı. Havalar önce saçlarımızı etkiledi. Bu aralar herkes saçlarının çok döküldüğünden, matlaşıp kepeklendiğinden dem vuruyor. Saçlar, hava değişimine kolayca ayak uyduramıyor. Bu nedenle müdahale edip, saçlarımızı dışarıdan besleyerek güçlendirmemiz şart. Okumaya devam et “Elma sirkesi saçları parlatıyor”

Bebeğime nasıl bir isim vermeliyim?

bebek isimleri sözlüğüisim önemlidir. Hayatımız boyunca bize verilen isim ile anılırız. İsim, insanın aynasıdır aslında. Bebeğinize vereceğiniz ismin anlamlı olmasına dikkat edin. İsim, hem anlamlı olmalı hem de söyleyişi kulağa hoş gelmeli. Sırf farklı diye anlamsız ya da zor hatırlanan isim vermek, çocuğunuzun ömür boyu adından dolayı sıkıntı çekmesine neden olur. Okumaya devam et “Bebeğime nasıl bir isim vermeliyim?”