Sevgilim Benden Soğudu

bir-erkegin-benden-hoslandigini-nasil-anlarimSevgilim ansızın benden soğudu, sebebini anlamadım benden uzaklaştı, sevgilim beni eskisi gibi sık aramıyor, benimle konuşmak istemiyor, özlemiyor ve konuştuğumuz zaman erkek arkadaşım çok kısa kesiyor. Bir erkek neden soğuk davranır, uzaklaşır ve telefonla aramaz? Erkeklerin soğumasının, uzaklaşmasının ve aramamasının sebebi nedir? Okumaya devam et “Sevgilim Benden Soğudu”

Aşk Yalanları

bilgeisAşık olduğunuz erkek sizin için ölüp bittiğini söylüyor ama ölmüyor mu? Sizi çok sevdiğini söylüyor ama hissettirmiyor mu? Aşk yalanları erkeklerin sıkça baş vurduğu elde etme taktiğidir. Erkeklerin aşık olduğunu nasıl anlarsınız ya da nasıl emin olursunuz? Erkeklerin sürekli uyguladığı en bilindik aşk yalanı, önce ilgiye boğmak, sonra ortadan kaybolmak. Okumaya devam et “Aşk Yalanları”

Kolay Kuymak Yapımı

kuymak-225x155Sabah kahvaltılarının farklı bir seçeneği olarak siz de kolay mıhlama kuymak yapabilirsiniz. Kolay mıhlama tarifi sayesinde öğle yemekleriniz de renklenebilir. Kuymak yapmak çok kolay. Size her zaman uyguladığım kolay mıhlama tarifimi vermek istedim. Garantili, tam ölçülü, evde yapılan ve sevilen kolay trabzon rize kuymak tarifini seveceğinizi düşünüyorum. Bu kuymak tarifini biz ailece severek yiyoruz. Okumaya devam et “Kolay Kuymak Yapımı”

İhaneti Nasıl Anlarım?

kadin-sitesi-icerik-20-225x155İhaneti anlamak için gözünüzü açık tutmanız yeterli. İhanetin pek çok belirtisi var. İhanet edenler ihaneti saklamak konusunda başarılı olamaz. Eğer gözü açık bir kadınsanız eşinizin sizi aldattığını çok rahat anlayabilirsiniz. Aldatıldığınızı anlamak için eşinizin önceki davranışlarıyla şimdiki davranışlarını karşılaştırın. İhanet eden erkekler bu şekilde çok rahat kendini ifşa etmekte. Okumaya devam et “İhaneti Nasıl Anlarım?”

Tansiyon Neden Yükselir

yüksek-tansiyon-nasil-düşer-225x155Çok tuzlu yiyecekler yemek, şekerli yiyecekler tüketmek, gazlı içecekler tansiyonun yükselmesine neden olur. Çay ve kahveyi çok içmek de tansiyonu yükseltir. Yüksek tansiyon hastaları, tansiyonlarının yükselmemesi için beslenme düzenlerine uymalıdır. Yanlış beslenme tansiyonu çok yükseltir. Bu şekilde beslenen yüksek tansiyon hastaları sürekli halsizlik ve baş ağrısı çekmektedir. Okumaya devam et “Tansiyon Neden Yükselir”