Dukan Shirataki Noodles Hangi Evrelerde Serbest

noodles tarifi“Dukan shirataki noodles” hangi evrelerde yenir? “Shirataki noodles Dukan Diyeti”nin her evresinde sınırsız olarak yenebilir. Üstelik doyurucudur. Lezzetli yemekler yapılabilir. İştah bastırır. Makarna tadına yakın lezzetler yakalanabilir. Diyet süresince her zaman yenilebilen “Shirataki noodles” maalesef ekonomik bir seçenek değil. Yine de diyete baş koyanlar için müthiş bir kurtarıcı. Diyet dostu. Okumaya devam et “Dukan Shirataki Noodles Hangi Evrelerde Serbest”

Dukan Diyeti Sütlü Çay Tarifi

sütlü çay“Dukan diyeti” yapıyorum. Dolayısıyla bol bol sıvı almam gerekiyor. Kanımda İngiliz’lik yok ama nedense son zamanlarda “sütlü çay” içmeye dadandım. “Sütlü çay” içtiğimde çok önemli bir şey farkettim ve o gün bu gündür, her gün birkaç kupa sütlü çay içiyorum. Siz de benim gibi “dukan diyeti” yapıyorsanız mutlaka tavsiyemi bir kez deneyin. Eğer “sütlü çay” sizde de bendeki etkileri yaparsa yaşadınız demektir. Çünkü dukan diyetini yapmayı çok kolaylaştırıyor. Okumaya devam et “Dukan Diyeti Sütlü Çay Tarifi”

Erkekler Macera Sever

ihanet eden erkekEvli bir erkekle aşk mı yaşıyorsunuz, sevdiğiniz erkek evli mi çıktı, karısını boşayıp sizi mi alacakmış, gülüp geçin, silip geçin ve bir daha asla onunla iletişime geçmeyin. Evli erkekler maceraya bayılır. Onlar için sizin aşkınız ve beklentileriniz önemli değildir. Onlar eğlenmelerine bakar. Hayatlarına bir süre renk katarsınız. Eşleriyle dargınken yatakta siz eşlik edersiniz, ona antidepresan olursunuz ve iyileştiğinde kapı dışarı atılırsınız. İşte evli erkekler. Okumaya devam et “Erkekler Macera Sever”

Dukan Diyetinde Tavuk Ciğeri

Dukan Tavada Dana Ciğer“Dukan diyetinde tavuk ciğeri yenir mi”? Dukan diyeti listesi içinde önemli bir yeri olan en besleyici ve zayıflatan seçenek. “Tavuk ciğeri dukan diyeti”nde sınırsız bir izinli. Yani her evrede ve yemede sınırı olmadan yeniyor. Ucuz ve bol bol protein almak isteyenler için en ekonomik seçim elbet de tavuk ciğeri. Hem doyuruyor. Hem iştah kapatıyor hem de besleyici bir öğün oluşturuyor. Karşınızda tavuk ciğeri. Okumaya devam et “Dukan Diyetinde Tavuk Ciğeri”

Gül Çayının Sağlık İçin Faydaları

gül çayı (Copy)Gül, A ve C vitaminleri, pektin, malik ve sitrik asitler, antioksidanlar ve diğer yararlı maddeler için iyi bir kaynak. Gül çayı hem zihinsel ve fiziksel sorunlarda rahatlama sağlayabilir. Gülü çiçek olarak sevebilirsiniz ama gül çayı da sevilmeye değer, çok faydalı bir çaydır. Gül aroması hele, insan huzur verir, stresi alır götürür. Peki siz hiç gül çayı içtiniz mi? Güllü çay içmekten korkmayın. Çünkü gül çayı çok faydalı. İşte gül çayı hakkında merak ettikleriniz. Okumaya devam et “Gül Çayının Sağlık İçin Faydaları”

Tarçının Bütün Faydaları

tarçın çayıTarçın baharatı, bir ağaçtan elde edilir. Ağacın kabuğudur da diyebiliriz. Tarçın ağacından elde edilen iç kabuklar kurutulur. Böylece çubuk tarçın elde edilir. Yemeklere eklenmesi için çubuklar öğütüldüğünde de toz tarçın elde edilir. Tarçın çayı genellikle çubuk tarçınla yapılır. Kış aylarının vazgeçilmez içeceğidir ve tarçın çayı soğuk kış gecelerini ısıtmak için bire birdir. İşte tarçın çayı severler için bu enfes çayın yapılışı.. Okumaya devam et “Tarçının Bütün Faydaları”

Tarçın Çayı Tarifi

tarçın çayıTarçın baharatı, bir ağaçtan elde edilir. Ağacın kabuğudur da diyebiliriz. Tarçın ağacından elde edilen iç kabuklar kurutulur. Böylece çubuk tarçın elde edilir. Yemeklere eklenmesi için çubuklar öğütüldüğünde de toz tarçın elde edilir. Tarçın çayı genellikle çubuk tarçınla yapılır. Kış aylarının vazgeçilmez içeceğidir ve tarçın çayı soğuk kış gecelerini ısıtmak için bire birdir. İşte tarçın çayı severler için bu enfes çayın yapılışı.. Okumaya devam et “Tarçın Çayı Tarifi”

Rooibos Çayının Sağlık İçin Faydaları

rooibos“Rooibos çayı”nı Yüz yıllardır Güney Afrika kullanıyor olsa bile “Rooibos çayı”, bugün giderek daha popüler hale geliyor. Rooibos çayı doğal tatlı tadı ve cazip bir aroması ile sadece bir serinletici içecek değil. Güçlü Rooibos çayı sağlık için de yararlı. “Rooibos çayının yararları” hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki yazımızı okuyun. Okumaya devam et “Rooibos Çayının Sağlık İçin Faydaları”

Beyaz Çay Efsanesi

beyaz cay (Copy)Beyaz çay, doğanın bize sunduğu çok nadide bir çay çeşidi. O kadar değerli ve özel bir çay ki, hafif okside yapıya sahip. Bizim ülkemizde geç keşfedilen beyaz çay çeşidi Çin’de yüz yıllardır içiliyor ve çok değerli. Çin’de Fujian eyaletinin doğal süslenmiş tepelerinde bolca organik doğallıkta beyaz çay yetişiyor. Özellikle organik beyaz çay, tamamen temiz bir doğada, ilaçsız ve titizlikle yetiştiriliyor. Okumaya devam et “Beyaz Çay Efsanesi”