Mayayla Yapılan Güzellik Maskeleri

Mayayla yapılan cilt maskeleri cildi besler, yeniler, tazeler. Cilde ışıltı kazandırır. Yaş maya ve kuru maya kullanarak yapacağınız mayalı maskeler sayesinde cildinizde oluşan renk farklılıklarını, lekeleri ve sivilce izlerini yok edebilirsiniz. Yağlı ciltler için maya maskesi çok faydalıdır. Cildin yağ dengesini sağlar. Fazla yağı alır ve cilde daha mat ve düzenli bir görünüm kazandırır. Mayalı maskeler sayesinde cilt temizlenir, bakterilerden arınır. Net ve pürüzsüz görünür.Ayrıca cilt lekeleri, ciltte sarkma ve aşırı kırışıklık varsa maya maskesinden faydalanabilirsiniz. Okumaya devam et “Mayayla Yapılan Güzellik Maskeleri”

Güneş Lekesi İçin Yoğurt Maskesi

suna dumankaya maskeleriYüzde oluşan doğum lekesi, gebelik lekeleri, kahverengi lekeler, ağda lekeleri, burun altında bıyık bölgesinde malesma adı verilen cilt lekelerini yok etmek için evde karbonatlı yoğurt maskesi yapılır. Karbonatla yoğurt çilleri de geçirir. Yoğurt da karbonat da lekeleri, güneş izlerini yok etmeye yarayan bileşenler içermektedir. Limon suyu bu iki içeriğin etkisini artırmaya yarar. Verdiğimiz yoğurtlu karbonatlı maske haftada 2 kere yapılır. Okumaya devam et “Güneş Lekesi İçin Yoğurt Maskesi”

Göz Altı Morluklarını Kapatma Makyajı

2016-gumus-mavi-far-makyajGöz altı morluklarını kapatmak için nasıl göz makyajı yapılmalı? Pek çok kadının ortak sorunu göz altlarının mor oluşu. Göz altlarında oluşan morluklar makyajla kapatılabilir. Yüz makyajınızı tamamlamak ve tam bir göz makyajı yapmak için önce göz altlarınızda oluşan morlukları kapatın. Mor halkaları ve mor renkleri kapatmak için nasıl makyaj yapmanız gerektiğini size makyaj uzmanı uygulamalı olarak gösteriyor. Uygulamalı göz altı makyajı sayesinde siz de göz altı makyajını öğreneceksiniz. Böylece göz altı morluklarınızdan da kurtulacaksınız. Okumaya devam et “Göz Altı Morluklarını Kapatma Makyajı”

Mavi Göz Farı Trendi 2016

mavi göz fariMavi göz farını çok seviyorum. Mavi göz kalemi ve eyeliner de gözlere her zaman daha farklı bir hava veriyor. Mavi farın her tonu apayrı bir trend. Bu sene mavi göz farı efsanesi geri döndü. Benim gibi sizler de mavi göz farı seviyorsanız 2016 sizin yılınız olacak. Mavi far nasıl sürülür, mavi göz farı uygulaması nasıl yapılır, mavi far sürerken nelere dikkat edilir, mavi göz farı kimlere yakışır, hangi göz rengine mavi göz farı sürülür öğrenmek için yazımızın devamını okuyun. Okumaya devam et “Mavi Göz Farı Trendi 2016”

Doğal Elma Sirkesi Nasıl İçilir?

incelmeMarketten aldığımız elma sirkesi zayıflatmaz. Kilo vermek istiyorsanız, elma sirkesiyle yapılan bütün zayıflama kürleri evde kendi yaptığınız ev yapımı katkısız elma sirkesiyle uygulamalısınız. Böylece sağlığınızdan olmadan hem zayıflayacaksınız hem de daha enerjik bir insan olacaksınız. İçtiğiniz doğal elma sirkesi vücudunuzdaki zararlı toksinlerin de dışarı atılmasını sağlayacak. Detoks etkisi yapacak. Bir taşla iki kuş vurmak istiyorsanız, hem sağlıklı olmak hem de kilo vermek istiyorsanız doğal elma sirkesi hazırlayın ve her gün kür şeklinde içerek etkisini görmeye başlayın. Okumaya devam et “Doğal Elma Sirkesi Nasıl İçilir?”

Elma Sirkesi İştah Kapatıyor

elma sirkesi yapılışıElma Sirkesi İştah Keser, sağlığa sağlık katar. Elma sirkesi içerek siz de daha sağlıklı zayıflayabilirsiniz. Evde yapacağınız doğal, ev yapımı, katkısız, sade elma sirkesi sayesinde güçsüz kalmadan, iştahınız kesilecek. Daha az yiyeceksiniz. Daha fazla kalori harcayacak ve daha enerjik olacaksınız. Elma sirkesinin faydaları zayıflama üzerine düşünüldüğünde özellikle iştah kapatmaya ve enerji vermeye yöneliktir. Diyet yaparken en büyük sıkıntı da düşük enerji ve güçsüzlüktür. Okumaya devam et “Elma Sirkesi İştah Kapatıyor”

Kahve Zayıflatır Mı?

Diyette olanlar için kahve içmek tam bir kurtarıcı. Kahve içmek, iştah kesiyor. Açlık hissini bastırıyor. Çok acıkanlar, iştahı fazla olanlar, iştahını bastıramayanlar, canım çok tatlı çekiyor diyenler, günün bir saatinde aniden canı kalorili bir şeyler çekenler için içilecek olan bir fincan kahve gibisi yok. İçilen bir fincan kahve iştahı kapatıyor ve gereksiz kalori alınmasının önüne geçiyor. Dolayısıyla da zayıflatıyor. Okumaya devam et “Kahve Zayıflatır Mı?”

Doğal Yollarla Göğüs Dikleştirme

Göğüs sarkmasının çok nedeni var ama en önemli sebep genetik yatkınlık. Genetik kodlarınız kötüyse maalesef göğüsleriniz erken yaşta sarmaya yatkın oluyor. Sık sık kilo alıp verme, bir ansa sporsuz hızlı zayıflama, spor yapmama, hormonal dengesizliklikler, kaynar suyla duş almak ve sigara içmek sarkık göğüslerin başlıca nedenleri. Peki sarkık göğüsleri toparlamak ve dikleştirmek için ne yapmalıyız? Bilgeis Kadınca sizin için araştırdı. Okumaya devam et “Doğal Yollarla Göğüs Dikleştirme”

İkizler Kadınının Olumlu Özellikleri

astrolojiİkizler burcu kadını ile neden birlikte olmalısınız? İşte burcu ikizler olan kadınları sevmeniz için birkaç geçerli neden. İkizler burcu kadınları, zeki, entelektüel, eğlenceli, konuşkan, kültürlü, becerikli ve anlayışlı kadınlardır. Hava grubuna ait bu zeki kızlar genellikle ince yapılı, zayıf ve hareketli olurlar. Oradan oraya zıp zıp zıplarken görebilirsiniz. Evde durmak yerine dışarıda dolaşmayı tercih ederler. Gezmekten keyif alırlar. Çok gezer, çok okur, çok bilirler. Okumaya devam et “İkizler Kadınının Olumlu Özellikleri”