1 Ayda 1 beden küçülmek

1 ayda yani 4 haftada ortalama 1 beden incelmek, 44 beden iken 42 beden olmak, 48 bedenken 46 beden olmak istemez misiniz? Tam olarak 1 beden incelmek, kıyafet bedeninizi 1 beden küçültmek için bu diyet planına uyun. Bu diyet en ufak kaçamağı affetmez. Kaçamak yapmak yok. Diyet kurallarına uyun ve ayda 1 beden incelerek daha fit ve şık bir kadın olun. 4 haftada 1 beden küçülme diyeti yaparken günde 45-60 dk kadar yürümeniz daha çabuk incelmenizi sağlayacaktır. Okumaya devam et “1 Ayda 1 beden küçülmek”

Gelin saçı modelleri

wedding-hairstyles-12-09242015-kmDalgalı uzun dağınık gelin saçı, örgü belik salaş gelin saçı modeli, dağınık topuz, genç gelinler için spor gelin saçı modelleri, en şık ve gösterişli elit gelin saçı ve makyajı modelleri. Yeni gelinler için çok özel ve profesyonel gelin saçı, duvağı ve gelin makyajı trendleri. Duvak boyu nasıl olmalı? Uzun saçlı gelinler hangi gelin başı modellerini kullanmalı? Son moda gelin başı modelleri. Okumaya devam et “Gelin saçı modelleri”

Aldatan erkeği anlamak, tanımak, yakalamak

erkekkadin (7)Aldatan erkekler, yalan söyler, çelişkili hareketler içinde olur, sık sık pot kırar, kendini ayan beyan belli eder. Eğer aldatıldığınızı düşünüyorsanız, beraber olduğunuz erkeği gözlem altına alın. Erkeklerin aldattığını fark etmek, yakalamak zor değil. Bir erkek karısını aldattığında sık sık ortadan kayboluyor. Gece eve gelmeyebiliyor. İşi bahane ediyor. Toplantı, iş gezisi ya da nöbet adı altında evden uzak geceler geçiriyor. İşte size aldatan bir erkek. Okumaya devam et “Aldatan erkeği anlamak, tanımak, yakalamak”

Erkekler nasıl etkilenir

Erkekler kadınlarda güzel bir fizik arıyor. Sevgili hanımlar eğer fazla kilolarınız varsa mutlaka zayıflama sürecine girin. Diyete girin, spor yapın ve daima fit bir kadın olun. Ne kadar iyi, donanımlı ve zeki bir kadın olursanız olun kadınlığın onda dokuzu bakımdır. Bakımlı kadın olun. Bakımlı olduğunuz sürece erkekler sizi daima beğenecektir. Donanımlı, bakımlı, güler yüzlü ve cilveli bir kadın olmak sizi bir adım öne çıkaracaktır. Okumaya devam et “Erkekler nasıl etkilenir”

Makyaj çantasına ne olmalı?

bilgeis makyaj fırçası setiMakyaj çantası, yanınızda her zaman bulunması gereken bir çantadır. Çantanızda taşıdığınız makyaj çantasında hangi makyaj malzemeleri olmalı? Acil durum senaryoları için hangi kozmetik ürünleri bulundurmalısınız? Bozulan, akan, silinen makyaj için sık sık aynanıza bakmalısınız. Yani makyaj çantanızda taşımanız gereken ilk ürün kesinlikle ayna. Aynasız bir çanta olmaz. Rujunuzu sık sık kontrol etmelisiniz. Bunun için de ayna kesinlikle çantanızda bulunmalıdır. Okumaya devam et “Makyaj çantasına ne olmalı?”

internette tanışılan kişiyle ilk buluşma

internette tanışılan kişiyle ilk buluşma çok heyecanlı oluyor. Onun fotoğraflarını gördüm. Çok beğendim. Ama fotoğraflar her zaman yanıltıcıdır. İnternette insanları tanıyoruz. Hatta aşık oluyoruz. Sonra buluşma günü kararlaştırıyoruz. Oldukça heyecanlı bir süreç. O ilk buluşma. İlk gördüğüm an. Sonra onunla göz göze sohbet etmenin verdiği heyecan. Bazen de aşk olmadan görüşülür. Bu tip görüşmeler sıradan oluyor. Hiçbir şey ifade etmiyor. Görüşüp birer bardak çay içip evlere dağılıyor, akşamına da unutuyoruz. Okumaya devam et “internette tanışılan kişiyle ilk buluşma”

Platonik aşığım, unutamıyorum

platonikUzun zamandır aşığım ona. Aynı okula gidiyoruz. O benden bir üst sınıfta. Adı Ahmet. O kadar yakışıklı ki. Her sabah okula, sırf onu görmek için gidiyorum. Sabah uyanınca aşık olduğum erkek geliyor aklıma. O kadar güzel bakıyor ki. Sanıyorum ki her kız ona bakıyor. Ve bu kıskançlık beni deli ediyor. Platonik aşk çok acı veriyor. Siz hiç sizi sevmeyen birine delice aşık oldunuz mu? Hem de onun hiç haberi olmaksızın. Sizden haberi yok. Yaşadığınızı bile bilmiyor. İşte platonik aşk ve platonik aşkın bana verdiği psikolojik acı. Okumaya devam et “Platonik aşığım, unutamıyorum”