Büyük beden kadınlar için giyim tavsiyeleri

Kilolu kadınlar için, fazla kilosu olan kadınlara büyük beden giyim önerileri. Kilolusunuz diye, modaya uygun giyinmeyeceksiniz diye bir kaide yok. Kilolu kadınlar şık giyim rehberi sayesinde pek ala zayıf kadınlar kadar şık giyinebilir. Büyük beden giyinen kadınlar, doğru parçaları tercih ettiğinde hem modaya uygun giyinebilir hem de daha zarif görünebilir. Kilolu kadınlar nasıl giyinirse daha zayıf görünür? Okumaya devam et “Büyük beden kadınlar için giyim tavsiyeleri”

Aşık olduğunu nasıl anlarım, bana aşık mı

Bana aşık mı bilmiyorum. Beni sevip sevmediğini nasıl anlarım? Sana aşığım diyor, seni çok seviyorum diyor. Bana aşık olduğunu söylüyor ama gerçek aşk mı yoksa hoşlantı mı, aşk ile hoşlantı arasındaki farkı nasıl anlarım? AŞKIN BELİRTİLERİ, gerçek aşkı anlama yolları, birinin bize aşık olup olmadığını tam olarak bilmek. Bunlar kolay şeyler değil. Biz bile bazen kendi duygularımızdan emin olamayız. Aşık mıyız değil miyiz, karar veremediğimiz zamanlar olur. Uzmanlara göre aşık olunca beyin farklı çalışıyor. Bilimsel olarak aşkın belirtileri şöyle; Okumaya devam et “Aşık olduğunu nasıl anlarım, bana aşık mı”

Erkekler nasıl kadınlardan etkilenir?

Erkekler nasıl kadınları sever, erkeklerin beğendiği kadın modelleri hangileridir, erkeklere çekici gelen kadınca haller, kadın davranışları nelerdir? Öyle kadınlar vardır ki, biz baktığımızda bize pek de güzel gelmez ama erkekler bu kadınlara hayır diyemez. Çekicilik, cazibe güzellikle ilişkili bir kavram değildir. Çekiciliğin dış güzellikle ilişkisi yoktur. Çekicilik tamamen kadının dışarı yansıttığı aurasıdır. Verdiği enerjidir. Ve bu da her kadının bilmesi gereken cazibe kanunlarıdır. Peki siz çekici bir kadın mısınız? Okumaya devam et “Erkekler nasıl kadınlardan etkilenir?”

Kısa kirpikler için kirpik uzatıcı doğal yağlar

Daha uzun kirpikler için bir hindistancevizi ve lavanta yağı karışımı kullanın. Rimel kullanmak, kirpiklere gerekli bakımı yapmamak ve doğuştan kısa olması gibi nedenlerle kirpiklerimiz istediğimiz gürlükte kalamıyor maalesef. Dökülen ve kısalan kirpiklere bakım yaparak, serumlara dünyanın parasını dökmeden ucuz ama etkili doğal yağlarla kendi kirpik uzatma bakımımızı kendimiz yapabiliriz. Kirpikleri uzatan doğal yağlar sayesinde kirpiklerimiz beslenecek, uzayacak, gürleşecek. İşte kirpik bakım reçetemiz. Okumaya devam et “Kısa kirpikler için kirpik uzatıcı doğal yağlar”

Elalem ne der hapishanesi

Elalem ne der diye diye yaşamadığım ne çok şey var. Bunu düşündüm hep. Yaşım 33 oldu ve hala kafamın bir köşesinde; elalem ne der? Ne derse desin boşver demek istiyorum. Diyemiyorum. Siz diyebiliyor musunuz? Kadınız biz. Kadınız ve hassasız. Toplum baskısını daima hissediyoruz. Toplum baskısı her yaşta peşimizi bırakmayan bir gardiyan adeta. Hayat hapishanemizde tıkıldık kaldık. Okumaya devam et “Elalem ne der hapishanesi”

Beyonce Rise Edp Kadın Parfümü Nasıl Kokuyor

Beyonce Rise Edp Kadın Parfümü, almak isteyenler kokuyu merak edebilir. Eğer daha önce herhangi bir parfümeride kokuyu denemediyseniz, internetten körlemesine satın alacaksanız, mutlaka Beyonce Rise Edp Kadın Parfümünün kokusu hakkında 3 aşağı 5 yukarı bir izlenim elde etmek isteyeceksiniz. “Beyonce Rise Edp Kadın Parfümünü kullanan bir kullanıcı olarak yorumu“nu yapmak istedim. Şu an kullandığım ve burnuma da kokusu gelen bir parfüm kendisi. Okumaya devam et “Beyonce Rise Edp Kadın Parfümü Nasıl Kokuyor”

Yüzünüzün sağlığınız hakkında mesajı var

Yüzümüz zaman zaman şişer, göz altlarımız morarır, şiş olur ve biz bu duruma anlam veremeyiz. Bazı insanların yüzü sararır. Bazılarının gözaltları çökkün olur. Yüzümüz sağlığımız ve psikolojimiz hakkında her türlü mesajı veriyor aslında. Aynaya bakın ve yüzünüzde ne gördüğünüzü not alın. Sizin yüzünüz size ne söylüyor, karşılaştırın. Okumaya devam et “Yüzünüzün sağlığınız hakkında mesajı var”

Marilyn Monroe’nun gençliği ve son hali

Marilyn Monroe’nun, estetiksiz ve gençlik yılları ile estetikli ve orta yaşlı yılları arasındaki farklar. Marilyn Monroe’nun gençliği aslında bizi yansıtıyor. Her kadın güzeldir. Yeter ki güzelliğini keşfetsin. Biz de değişebiliriz. Evrilebiliriz. Marilyn Monroe gibi biz de mükemmel bir kadın olabiliriz. Marilyn Monroe’nun gençliği ve son günleri arasındaki farklara fotoğraflar eşliğinde bakalım. Okumaya devam et “Marilyn Monroe’nun gençliği ve son hali”

Saç modelinizde radikal bir değişim yapın

Uzun saçlarınızı kestirin kısacık yapın. Sarı saçlarınızı boyatın ve koyu renk yapın. Koyu renk saçlarınızın rengini açın ve sarı saçlı olun. Bu ve benzer değişimler için hazır mısınız, peki ya cesur musunuz? Her kadın, hayatının bazı dönemlerinde saçlarıyla oynar. Köklü değişiklikler yapar. Çoğu kadın upuzun saçlarını kestirir ve kısacık yapar mesela. Okumaya devam et “Saç modelinizde radikal bir değişim yapın”