İlk Buluşma Önerileri

Erkek arkadaşınızla randevulaştınız ve ilk buluşmanızı gerçekleştireceksiniz. İlk buluşma, ilk randevu çok önemlidir. Çünkü ilişkilerde ilk intiba çok önemlidir. İlk ilişkide atacağınız sağlam ve emin adımlar o ilİşkiyi hayatınızın aşkına dönüştürebilir. Çıkmaya ilk başladığınız gün her şeyi berbat etmek istemezsiniz değil mi ? İlk buluşmada nasıl davranılır, nasıl konuşulur ve ilk öpüşme nasıl olmalıdır ? Okumaya devam et “İlk Buluşma Önerileri”

Eşim Beni Aldatıyor Mu Nasıl Anlarım

Aldatmak en aşağılık davranış, aldatılmak çok onur kırıcı bir davranış…Aldatıldığını anlamak herhalde bir insan için en büyük darbe olsa gerek. Biz kadınlar erkeklere nispeten çok daha önce anlarız aldatıldığımızı.kadınlık hislerimiz bizi yanıltmaz ve başka bir kadının varlığını çabucak sezeriz. Biz kadınlar mutlaka hissederiz aldatıldığımız…! Okumaya devam et “Eşim Beni Aldatıyor Mu Nasıl Anlarım”

Aşık Olunmaması Gereken Erkek Tipleri

Erkeklerin en makbulü hangisi sizce ?Beğendiğiniz biriyle buluşma kararlaştırdınız, peki bu erkek acaba göründüğü kadar iyi ve size uygun biri mi? İşte kağıt üzerinde iyi duran ancak çıkmanız tavsiye edilmeyen 4 erkek tipi.Bu erkeler pek de favori ve popüler sayılmıyor aşk için. Kadınlar için çok önemli püf noktaları bu yazıda hanımlar şimdi erkekleri tanıma vakti ! Okumaya devam et “Aşık Olunmaması Gereken Erkek Tipleri”

Yengeç Burcu Erkeğinin Duygusal Özellikleri

Yengeç burcu erkeğe aşıksanız bu notlar işinize yarayacak hanımlar. Yengeç burcu erkekler nelerden hoşlanır, burcu yengeç olan erkekleri tavlamak için nelere dikkat etmek gerekir, yengeç erkeklerinin özellikleri nelerdir, burcu yengeç olanlar nelere kızar, nelerle mutlu olur, nasıl bir sevgili ister ve yengeç erkekleri nasıl bir sevgili ve eş olur ? Burcu yengeç olan, yengeç burcu erkekleri duygusal erkeklerdir. Duygu derinliğine önem verirler en başta bunu söylemek isterim. Okumaya devam et “Yengeç Burcu Erkeğinin Duygusal Özellikleri”

Erkekler Neden Aniden Ayrılır?

Erkekler kadınların bu halleri karşısında deli oluyor resmen sinirden. Sakın ola eşinize, sevgilinize ya da flörtünüze bu hataları yapmayasınız. Sonra da o benden soğudu diye düşünürsünüz ama ne tuhaf hiçbir neden gelmez aklınıza.. Oysa bunlar bir erkeği sizden soğutmaya yeter de artar bile arkadaşlar. Uzmanlara göre erkek beyni bu hataları kabul etmiyor. Okumaya devam et “Erkekler Neden Aniden Ayrılır?”

Terazi Burcu Erkekler Nasıl Tavlanır?

Terazi burcu bir erkeğe aşıksanız eğer öncelikle bunları bilmeniz gerekir : Terazi burcu erkekleri nelerden hoşlanır, bir terazi erkeğinin kalbine giden yol nelerden geçer, terazi erkeklerinin özellikleri nelerdir ve nasıl bir kadın onların aklını başından alabilir ? Terazi erkekleri aşk konusunda nasıl bir tutum sergiler merak ediyor musunuz ? Terazi burcu erkekleri gezmekten ve eğlenmekten hoşlanan çok yönlü, zevkli ve haraketli erkeklerdir. Okumaya devam et “Terazi Burcu Erkekler Nasıl Tavlanır?”

Erkek kadına nasıl bağlanır?

Cilveli bir kadın olmak istiyorsunuz ama işe neyle başlayacağınızı bilmiyorsunuz.işte cilveli bir kadın olmanın ipuçları bu yazımızda… Cilveli bir kadın ne yapar ? ilk başta kendine sahip çıkar. Hayatını dürüstçe kazanır, onurludur, elini açıp beklemez. Erkekleri kendinden kovmaz. Ayın, güneşin ya da yıldızların sadece erkeğin etrafında dönmediğini iyi bilir. Cilveli bir kadın erkeğin peşinden ümitsizce koşmaz ya da onu sürekli kontrol etmez. Kısacası dünyasının merkezi yalnızca ilgilendiği erkek değildir. Okumaya devam et “Erkek kadına nasıl bağlanır?”

Erkekler nasıl tavlanır ve bağlanır?

Erkekler kadınlarda güzel bir fizik arıyor. Sevgili hanımlar eğer fazla kilolarınız varsa mutlaka zayıflama sürecine girin. Diyete girin, spor yapın ve daima fit bir kadın olun. Ne kadar iyi, donanımlı ve zeki bir kadın olursanız olun kadınlığın onda dokuzu bakımdır. Bakımlı kadın olun. Bakımlı olduğunuz sürece erkekler sizi daima beğenecektir. Donanımlı, bakımlı, güler yüzlü ve cilveli bir kadın olmak sizi bir adım öne çıkaracaktır. Okumaya devam et “Erkekler nasıl tavlanır ve bağlanır?”