Cilt Lekesini Soyan Doğal Leke Maskesi Tarifi

Şems Arslan, cildimizde oluşan inatçı cilt lekelerini yok etmek için veriyor bu leke giderici cilt bakımı maskesi tarifini. Uygulanışı son derece basit. Etkili ve her şeyden önce de ucuz. Evet çok ucuz. Evdeki malzemelerle harika bir leke giderici doğal güzellik maskesi yapıyoruz. Şems Arslan bu cilt lekesi soyan maskenin kesinlikle etkili olduğunu iddia ediyor ve mutlaka aksatmadan uygulayın diyor. İçeriği tamamen doğal. İçinde neler var peki? Malzemeleri sayabiliriz. İçinde; portakal suyu, zerdeçal, yumurta akı, bal ve mısır unu var. Okumaya devam et “Cilt Lekesini Soyan Doğal Leke Maskesi Tarifi”

Şems Arslan Maya Maskesi Yapılır ve Mayanın Cilde Faydaları

Şems Arslan kimyager ve güzellik uzmanı. Tarifini verdiğimiz 5 yaş daha genç gösteren doğal maya maskesi de Şems ARSLAN Tarifleriden alındı. Yaş mayayla yapılan bu doğal maya maskesi cildi besliyor, tazeliyor, kırışıklıkların görünümünü azaltıyor ve 20 gün boyunca aksatmadan devamlı uygulandığı taktirde etkisi de kalıcı oluyor. 5 Yaş gençleştiren maya maskesini haftada 1 kez mutlaka uygulamanız gerekiyor. Süre kısıtlaması yok. Daima uygulayınız. Böylece maya maskesinin faydalarını her zaman göreceksiniz. Maya maskesi nasıl uygulanır, hemen denemeye ne dersiniz? Okumaya devam et “Şems Arslan Maya Maskesi Yapılır ve Mayanın Cilde Faydaları”

Kaş ve Kirpik Uzatıcı Şems Arslan Tarifi

Kaş küsmesi sorunu kaşını alan her kadının kabusudur. Ve rimel kullanan her kadının da maalesef kirpikleri zamanla dökülür. Makyajınızı silerken ya da yıkarken kirpiklerinizin döküldüğünü fark etmiş olmalısınız. İşte böyle tek tek derken zamanla kirpikleriniz düşer ve seyrekleşir, kısalır. Daha gür, uzun, sık kirpikler ve sık kaşlar için Şems Arslan tarafından verilen doğal bir kaş ve kirpik bakımı paylaşmak istedik sizinle. Makyaj yapan ve kaşlarını alan her kadın bu kaş, kirpik bakımını uygulamalıdır. Memnun kalacaksınız. Ayrıca zamanla çok daha güzel kaşlarınız ve kirpikleriniz olacak. Hemen uygulamaya başlayın. Okumaya devam et “Kaş ve Kirpik Uzatıcı Şems Arslan Tarifi”

Şems Arslan Cilt lekelerini azaltan yoğurt kürü tarifi

Şems Arslan tarafından verilen bir leke giderici doğal tariftir. Güzellik uzmanı Şems Arslan, cilt lekelerini geçiren, cildi parlatan, gençleştiren, cilt elastikiyetini artıran ve gözenekleri sıkıştıran bir tarifle karşımızda. Bu tarifimiz cilt lekelerini gidermek için yoğurt kürüdür. Yapımı son derece basit olan yoğurt kürü, cildinize oluşan doğum lekelerini, sivilce izlerini, çilleri ve güneş lekelerini yok eder. Haftada bir kez uygulamalısınız. Uygulamayı terk etmemeniz çok önemli. En az 3 ay devam edin. Doğaldır. Bütçe dostudur ve kesin sonuç verir. Yapılışı da çok kolaydır. İşte cilt lekelerini silen Şems ARSLAN formülü. Okumaya devam et “Şems Arslan Cilt lekelerini azaltan yoğurt kürü tarifi”

Şems Arslan Vücut Çatlaklarını Geçiren Peeling Tarifi

Şems Arslan çatlakların tedavisi amacıyla uygulamamız gereken bir takım doğal bakım ipuçları veriyor. Bunlardan biri de türk kahvesiyle yapılan ve cildi yenileyen bir peeling. Yapılışı o kadar ekonomik ki. Yapamam ki, malzemeler bende yok ki diye mazeret bildiremezsiniz. Tek yapmanız gereken bu 3 malzemeyi birleştirmek ve üşenmeden bu reçeteye sürekli devam etmek. Bir kez yapıp bırakmak yok. Devamlı alışkanlık haline getirmeniz gerekiyor. Vücut çatlaklarını geçiren türk kahveli peeling yapılışına geçelim. Hemen malzemeleri sıralayalım ve yapmaya başlayalım. Okumaya devam et “Şems Arslan Vücut Çatlaklarını Geçiren Peeling Tarifi”

Şems Arslan Farklı Bir Türk Kahvesi Tarifi

Türk kahvesini kim sevmez. Hele bir de böyle yapılırsa..İşte size bambaşka bir aromaya sahip değişik mi değişik türk kahvesi tarifi. Üstelik bu lezzetli türk kahvesi tarifini veren de bitki uzmanı Şems Arslan. Böyle bir türk kahvesini hiç içmediniz. Misafirleriniz de bayılacak. Bir içen, tekrar isteyecek. Herkes bu türk kahvesinin tarifini soracak. İçinde ne olduğunu da kimse tahmin edemeyecek. Mokka tadında, yumuşak içimli ve farklı aromalara sahip türk kahvesi tarifi sizlerle. Şems Arslan imzalı bir türk kahvesi reçetesidir. Hemen deneyin. Okumaya devam et “Şems Arslan Farklı Bir Türk Kahvesi Tarifi”

Şems Arslan Cilt Lekeleri Geçiren Tarifler

Güzellik uzmanı Şems Arslan cilt lekeleri, sivilce izleri, yüzdeki koyu renkli lekeler, yanaklardaki izler, doğum lekeleri ve geçmeyen çillerin tedavisi için doğal güzellik formülleri veriyor. Cilt lekesi, güneş lekesi gibi sorunlarınız varsa okumaya devam edin. Şems Arslan 360 tv ekranlarında bizlerle güzellik sırlarını paylaşmaya devam ediyor. Bugünkü güzellik konumuz, cildimizde oluşan ve geçmek bilmeyen güneş lekeleri ve izler. Yaz aylarında özellikle pek çoğumuzun sorunu bu lekelerdir. Leke giderici, onarıcı peeling tarifimiz şöyle; Okumaya devam et “Şems Arslan Cilt Lekeleri Geçiren Tarifler”