Sağlıklı Kilo Verdiren Tok Tutan Smothie İçecek Tarifleri

Son yılların diyet sektöründe yükselen trendi, meyve ve sebzelerle, süt ve yoğurtla hazırlanan sağlıklı smothieler tüketmek. Blendır ya da mutfak robotunuz varsa, dondurulmuş meyvelerle, diğer meyve ve sebzelerle çok sağlıklı smothie içecekler hazırlayabilirsiniz. parça eşya taşıma
Hepsinin faydası ve etkisi farklıdır. Ramazan ayında da diyet ve sahur arasında sağlıklı smothieler içmek sizi tok tutar. Kaybettiğiniz enerjiyi sağlıklı bir şekilde kazanmanızı sağlar. Okumaya devam et “Sağlıklı Kilo Verdiren Tok Tutan Smothie İçecek Tarifleri”

Elma, kereviz, salatalık, pancar ve zencefil

Elma, kereviz, salatalık, pancar ve zencefil çok sağlıklı bir içecek olarak karşımıza çıkıyor. smothie içiyorsanız ya da sağlıklı içecekler arayışındaysanız eğer siz de “Elma, kereviz, salatalık, pancar ve zencefil” karışımını deneyin. Tok tutan, yorgunluğunuzu alan, sağlığınız için faydalı olan ve eğer hastaysanız size şifa veren doğanın hediyesi sebze ve meyveleri bu şekilde değerlendirmeye hemen şimdi başlayın. Okumaya devam et “Elma, kereviz, salatalık, pancar ve zencefil”

Ramazanda Smothie İçerek Tok Kalmak Mümkün

Meyve sebzelere biraz süt, biraz da yoğurt ekleyerek çok sağlıklı içecekler hazırlayabiliriz. Blendırdan geçireceğimiz bu sağlıklı karışımlar bizim psikolojimizi de beden sağlığımızı da düzene sokacaktır.Uzun süre tok kalmak için şekerli içecekler yerine siz de sağlıklı içecekler tercih edin. Sağlıklı içecekler için sağlıklı meyve ve sebzeler bize yetecektir. Mikser, blendır ya da mutfak robotunuz varsa bu smothieleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Okumaya devam et “Ramazanda Smothie İçerek Tok Kalmak Mümkün”

Marie Claire Siyah Maske

Marie Claire Siyah Maske A101 markete gelmiş ben de aldım bir tane. 9.90 tl fiyatı vardı. Ucuz nasıl olsa, denemekten bir şey çıkmaz dedim ve Marie Claire Siyah Maskeyi kullanmak üzere aldım. Tabii ki hemen denedim. Siyah maske adından da anlaşılıyor. Kokusu çok fazla. Yapay ve rahatsız edici. Kokusundan hoşlanmadım. Çok sentetik kokuyor. Hemen tarif edildiği şekilde yüzüme uyguladım ve söyledikleri sürede yüzümde beklettim. Soymakta bir sıkıntı yok, Marie Claire Siyah Maskeyi soymak kolay. Kuruduğunda hemen soyuluyor. Ama sanırım tek artı yönü bu oldu. Okumaya devam et “Marie Claire Siyah Maske”