2010-2011 YILIN BABET MODASI

Bu sene yaza en güzel damgayı vuran şıklıklar öncelikle babet ayakkabılar da. Babet ayakkabılar genelde yaz aylarında rahatlığı ve şıklığı ile tercih konumuz olmaktadır.

Düz olması ayağınızı iyi çevreliyor olması gibi birçok seçmemiz için nedenlerimizi önümüze koyuyor. 2010 yılı babetlerin de rengarenk desenler ve alışıla gelmiş bir ayakkabı modası değil de daha çok gençlikten akan ve canlılıktan gelen bir akımla karşımıza çıkıyor. Süet olan babetler benim daha ilgi konumumda ve daha beğenimdeler. Çünkü renk koyuluğu beni cezp ediyor açıkçası.

Sizler de artık kendi tarzınızı ve değerinizi nasıl değerlendirirseniz karar verirseniz muhteşem renkler var.

Benim 3 tane oldu en son aldığım ile beraber. Süet bir pembe oldu çok tatlı hoş bir pembe rengim var, yavruağzı rengi buldum muhteşem bir renk oda bir de siyahım var klasik de bir köşe de dursun lazım olur diye her zaman ayakkabılarımdan siyah olanları da alırım. Desenlerine gelince dediğim gibi kumaşları sütler ve ben işlemeli olanları taşlı pullu kurdeleli olanları size tavsiye ediyorum.

Ben kullanan birisi olarak şıklığını ve zarafetini onayladım. Mutlaka denemeli ve görmelisiniz.

Çok güzel bir havası var. Ayağınızda olunca sanki yerde çıplak yürüyor gibisiniz o rahatlık sizin daha da güven de olmanızı daha rahat yürümenizi ve hareket etmenizi sağlıyor.

Ayrıca şıklıkla da etraftaki herkesin dikkatini çekebilme özelliğinizi doğuyor. Mesela üzerinizde bir beyaz T-shirt olduğunu bir koyu renk blue jeans olduğunu farz edelim. Onun altına da kotunuzun altına yani pembe tatlı bir pembe babet ayakkabı?

Muhteşem oluyor inanın çok güzel bir tasarım oluyor denemelisiniz. Yazı babetlerle açın sandaletler de çok hoşlar güzeller ama benim en çok ilgimi çekenler bunlar oldu.

Kot pantolonlar mini etekler kısa pantolonlar ve daha bir sürü kıyafetinizin altına bu yıl çok güzel babetlerle eşlik edeceksiniz. Bir alış veriş merkezine gidip vitrinlere daha hiç göz atmadıysanız hemen gitmenizi tavsiye ederim. Yazın güzel indirim ve kampanyalarından da yararlanmış olursunuz.

Şıklığın en uç noktası ayakkabılardan başlar unutmamak gerek.

Babetlerin rahatlığı ayaklarınızı mutlu ederken, şıklığı da sizi cezp edecek. Özel günler klasik arkadaş buluşmaları aile buluşmaları ziyaretler babet kullanmanıza uygun mekanlar hemen hemen yağmur olmadığı sürece her mekanda kullanabilir istediğiniz şıklığa ulaşabilirsiniz.

Sitenin Meleği.