2013 İlkbahar/Yaz Trendleri

Ürün no. 912070Her kadın alış veriş yapmayı sever. Evet ben de bir kadın olarak içimdeki bitmek bilmeyen alışveriş isteğinden dertliyim. Ama yapacak bir şey yok. Kadınca bir iç güdü ile ne görürsek satın alasımız geliyor. Moda konusunda da yine öyle. Giyelim ya da hiçbir zaman giymeyecek olalım sevdiğimiz bir kıyafet gördüğümüzde nedense hunharca satın alıyoruz.

İşte bu hataya düşmeden, bilinçli bir sezon alışverişi yapmak isteyen kadınlar için markafoni, sezonun bütün trendlerini bir videoya sığdırmış. Sizi bilmem ama ben her sabah bilgisayarımı açar açmaz gerek markafoni, gerekse trendyol gibi alışveriş sitelerini açıyor, şöyle bir kolaçan ediyorum.

Yanlış alışveriş yapmadan, çok para harcamadan ve gereksiz parçalara zaman ayırmadan kolayca sezon modası kıyafetleri almak istemez misiniz?

İşte bize moda adına ışık tutan o markafoni videosu..

2013 İlkbahar/Yaz sezonunun en sevilen trendlerini sizler için bir araya getirdik! 60’lar modasından, neonlara, monokromdan floral desenlere, 2013 İlkbahar/Yaz sezonunda bizi bekleyen trendler, stil önerileri ve farklı kombinlerle size özel hazırladığımız videomuzda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir