AlışverişRobotu.com Açıldı!

alışveriş robotu“Tüketiciler artık bir ürünü alırken sadece fiziksel mağazalara bakmıyor internette araştırma yapıp hangi ürünü nereden alabileceğine karar veriyor.

Alışveriş Robotu tüketicilerin bir ürünü satın alabileceği hem online hem de fiziksel mağazaları göstererek en uygun fiyata ulaşmasını sağlayan bir ürün ve fiyat karşılaştırma sitesi. 10.000’lerce ürünü teknik özellikleriyle ve ürün videolarıyla beraber incelemeniz ve almak istediğiniz ürünün piyasadaki fiyat seçeneklerini listelemeniz münkün.
Cep telefonu fiyatları AlışverişRobotu.com ‘da en çok aranan kategori olarak öne çıkıyor.

AlışverişRobotu.com’da satın almak istediğiniz ürüne diğer ziyaretçilerin yorumlarını görmek, satın almak istediğiniz ürün hakkında yorum yapabilmek mümkün. Facebook hesabınız ile üye olmanıza gerek kalmadan yorumlarınızı paylaşabiliyorsunuz.

AlışverişRobotu.com’u hem internet sitesinden hem iphone veya android cep telefonlarından ulaşabileceğiniz mobil sitesinden
hem de yeni nesil Nokia cihazları için geliştirdiği mobil uygulamasından kullanabilirsiniz. AlışverişRobotu.com’un Nokia uygulaması Ovi mağazada şu ana kadar 30.000 indirilme sayısına ulaşmış durumda.

İnternet hayatımızda artık daha fazla yer edinirken yeni çıkan uygulamalar ise hayatımızı daha da kolaylaştırıyor. AlışverişRobotu.com da sık kullandıklarınız arasında mutlaka olması gereken bir web sitesi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir