Avon Little Red Dress Edp Parfüm Nasıl Kokuyor?

Avon Little Red Dress Edp parfüm ve set içeriği olan body sprey gün itibariyle elime geçti. Kokuyu ilk kez içime çektim. Avon Little Red Dress Edp ve sprey seti oldukça ekonomik bu arada. Her neyse kokuyu anlatmam lazım sanırım. Nasıl yapacaksam artık. Sanırım önce birazcık bileğime sıkmalıyım ki koku otursun.

Avon Little Red Dress Edp setinde yer alan body sprey keşke biraz daha büyük olsaymış. 75 ml bana göre çok çok az. 1 ay ya kullandık ya kullanırız. Sonra bitti. Oysa parfümden çok vücut spreyi kullanılır. Minicik, incecik bu vücut spreyi şişesi şaka gibi. Ama napalım ekonomik sıkacağım artık.

Avon Little Red Dress Edp şekerli bir parfüm. Şekerli parfümleri pek sevmiyorum. Yaz mevsimi geldiğinde arada bir fıss sıkarım artık. Siz, şekerli kokuları seviyorsanız, genç ve enerjik bir bayansanız tavsiye ederim. Bu koku bence özellikle genç bayanlara hitap ediyor. Orta yaş ve üzeri için hafif kalabilir.

Avon Little Red Dress Edp kalıcılığı konusunda henüz bir şey söyleyemem. Malumunuz az önce sıkmıştım. Avon parfümler pek kalıcı sayılmaz. Bu da öyledir diye bir tahminim var.

Umarım Avon Little Red Dress Edp parfüm hoşunuza gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir