Avon Today Edp Bayan Parfüm Nasıl Kokuyor?

Avon Today Edp kullanıcı yorumlarında her zaman tam not almış bir Avon parfümü. Ben de Today almadan önce epeyce araştırmıştım. Today parfümü kullananlar oldukça methediyordu. Bakalım nasılmış dedim ve büyük bir merakla Avon Today Edp parfüm edindim. Ve ilk avon parfüm deneyimimi de yaşamış oldum.

Dediğim gibi daha önce hiç Avon marka parfüm koklamamış ve kullanmamıştım. Ne güzelliği ne de kalıcılığı konusunda bir fikrim vardı. Bu nedenle Avon Today Edp benim için önemli bir deneyimdi.

Kokuyu ilk içime çekişte zaten anladım ne kadar değerli ve farklı bir parfüm olduğunu. Size bütün samimiyetimle söylemek istiyorum, Avon Today Edp tek kelime ile harika. Sevgili hanımlar, özellikle siz de benim gibi açık tenli, koyu saçlı bir bayansanız size de uyacaktır. Bu koku bence esmer tenlilerde pek de hoş durmaz. Harika, baharımsı, çiçek kokuları ve kadınsı bir hava.

Bir koku başka nasıl anlatılabilir ki..

Avon Today Edp, frezya ve kaktüs kokusuyla, kelebek çiçeği, orta notalarda da gül ve misk karışımı bir parfümmüş. Romantik, kadınsı, büyüleyici bir bahar ve yaz kokusu. Kış aylarında da kullanılabilir aslında. Ben yaz aylarında kullanmıştım. 2 şişe bitirdim de yenilerde 3. şişe Avon Today Edp parfümümü kullanmaya başladım.

İmza olacak değerde bir koku, tavsiye ederim.

Son olarak Avon Today Edp kalıcı mı diye bir soru aklınıza gelebilir. Pek kalıcı sayılmaz. 2-3 saat kalıyor. Ne çok kalıcı ne de çok uçucu. Orta karar bir parfüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir