AVON Tomorrow Bayan Edp Nasıl Kokuyor?

Avon Tomorrow Bayan Edp Parfüm, geçtiğimiz yaz aldığım ve deneme şansı bulduğum bir Avon parfümü. Today’ın kokusuna bayılınca bir de tomorrow alayım dedim. Tabi ki de anlayacağınız üzere her koku aynı değilmiş. Avon Tomorrow Bayan Edp Parfüm de Today ile yakından uzaktan alakalı olmayan daha farklı bir kokuya sahip.
Avon Tomorrow Bayan Edp Parfüm için kullanıcı yorumlarına göz attığımızda bayanların favori kokuları arasında yer aldığı söyleniyor. Ancak, üzgünüm ben o kadınlardan değilim. Çünkü Tomorrow benim değil favori kokum, bir daha kullanacağım yedek parfümüm bile olamaz.

Zira, bu parfümün içeriği olan temel koku bana uygun değil. Hoşuma gitmedi açıkçası. Belki annem sever dedim, ona önerdim ama o da sevmedi. Burun kıvırdı.

Berbat, iğrenç bir parfüm demiyorum. Sadece ben sevemedim..

İyi de neden?

Çünkü Avon Tomorrow Bayan Edp Parfümün kokusu ağır. Beni bunaltan, yoran bir koku. İnsanın içine işliyor. Bir süre sonra sıkılıyorum. Ama seven bayanlar illa ki olacaktır. Nispeten ağır, kalıcı, dikkat çeken ve kış aylarında size zamk gibi yapışan bir parfüm arayışında iseniz şiddetle tavsiye ederim.

Avon Tomorrow Bayan Edp Parfüm aynen böyle kendini belli eden bir koku sevgili hanımlar. Oryantal, şipre, egzotik değişik bir kokuya sahip. Meyve kokusu ile baharat kokusu iç içe geçmiş gibi.

İlk notalarında paçuli ve taze çiçekler ile şeftali aroması kullanılan parfüm taze ama duygusal bir his yaratıyor. Orta ve alt notalarında doğuya özgü baharat kokuları kullanılan parfüm,duygusallık,romantizm ve yakınlık hissini çağırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir