Benetton Sport Edt Women Nasıl Kokuyor?

Benetton Sport EDT Bayan Parfümü güzel bir kokuya sahip. Genç bayanlara rahatlıkla tavsiye edebileceğim, dinamik, hayat dolu bir parfüm. Hareketli bir yaşamınız varsa, ferah, sade ama aynı zamanda çekici bir koku seviyorsanız Benetton Sport EDT bayan parfümü size göre tasarlanmış.

Benetton Sport EDT Parfümün Kokusu Nasıl?

Gündelik hayatta, gündüzleri rahatlıkla kullanabileceğiniz, rahatsız etmeyen, yormayan ve kendini pek belli etmeyen bir parfüm. Kalıcı sayılmaz. Sıklıkla yenilemeniz gerekebilir. Oldukça rahat bir kokusu var. Sıkmıyor, bunaltmıyor.

Aynı zamanda kadınsı olmayı da başarıyor.Değişik, kendine has, kaliteli bir notası var. İçinize çektiğinizde bu farklı hissediyorsunuz. Keşke biraz daha kalıcı olsaydı diyorum.

Benetton Sport EDT, spor bir parfüm olmasına karşın içi boş bir kokuya sahip değil. Sıradan bir sprey gibi kokmuyor. Kokusundaki farkı anlayacağınızı düşünüyorum.

Daha önce de Benetton Bayan Parfümleri kullanmıştım. Benetton Colors Eau De Toilette Spray yeşil şişe ve Benetton B United Eau De Toilette Spray Gül kurusu kapaklı parfümü deneme şansım olmuştu. Genel olarak Benetton parfümler çok güzel. Daha önce kullandığım 2 parfüm şunlardı:

Ürünün satış açıklaması şu şekilde:

Şehvetin saf ve ferah bir kokuda alçakgönüllü simgesi.
Ferah çiçeksi bir dokunuşla dikkat çekecek derecede sarar.
Günlük kullanım için mükemmeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir