bonprix Türkiye Gelmeyen Siparişler

bonprix Türkiyebonprix Türkiye Online alış veriş sitesinden daha önce de bir kez alış veriş yapmıştım ve siparişim 1 ay içerisinde gelmişti. Ön görülen 14-21 günlük teslimat tarihini göz önüne alarak yaptığım son 2 siparişim maalesef 14 ocak 2013 tarihi itibariyle elime ulaşmadı. Sipariş onaylanma tarihim Kasım 15 ve aralık 4.

bonprix Türkiye dolandırıcı mı yoksa ellerinde olmayan aksaklıktan dolayı mı bu siparişleri sevk edemiyor bilmiyorum. Ancak bonprix Türkiye facebook sayfasına göz gezdirdiğimde yalnız olmadığımı görüyorum. Benim gibi sayısız müşteri sabırsızlıkla siparişlerine kavuşmayı beklemekte. Ve bizi tatmin edecek herhangi bir sağlıklı açıklama da yapılmıyor. Dolu dolu 2 ay geçmesine rağmen bonprix Türkiye alışverişlerimizden ses seda yok.

Aslına bakarsanız bonprix Türkiye’den yaptığım ilk alışveriş, ürünlerin kalitesi bakımından çok çok mükemmel olmasa da idare ediyordu ancak bu saatten sonra asla tekrar alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Çok beğendiğim bir ürün olsa bile kesinlikle uzak durmayı tercih edeceğim. Umarım siparişlerimiz bir an önce elimize geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir