Çiçek desenli kıyafet modası

adl baharModa bu sene öylesine güzel parçaları bize sunuyor ki sevgili hanımlar, şık olmamak, güzel giyinmemek açıkçası büyük bir meziyet olacak. Bunca güzel kıyafet varken hala demode misiniz? Bu yılın gözde parçalarından biri de çiçek desenli kıyafetler. Çiçek desenlerini her yerde kullanıyoruz artık.

Çiçek desenli kıyafet modası taytlarda, bluz, tunik ve gömleklerde olduğu kadar yazlık efil efil eseceğimiz elbiseler de görülmekte. moda bu sezonda çiçek desenlerinin yanı sıra kadınları daha naif, daha çocuksu bir karaktere bürünmeye zorluyor.Elbiseler, çantalar, ayakkabılar, bluzlar, gömlekler, kısacası kıyafet ve aksesuar denince akla gelen her şey çiçek tonlarına bürünmüş durumda.

Ama bu çiçek desenlerinin tek eksi yönü zayıf ve fit vücutları sevmeleri. Kilolu bir kadınsanız aman ha büyük desenleri ve patlak çiçek desenli kıyafetleri tercih etmeyin. Olduğunuzdan daha kaba ve şişman bir kadın olmak ister misiniz?

Geometrik desenlerin veya çizgilerin ön plana çıktığı sezonların aksine, bu yaz moda, naif ve romantik görünmek isteyen kadınlara hitap ediyor! Mayolar bile çiçekli. Keza deniz aksesuarları da.

adl bahar 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir