Değişik Harika Doğum Günü Hediyesi

hediyeBu doğum günü hediyesi fikrine bayılacaksınız. Özellikle kadınlar için hazırlanabilecek bu hediye, çok güzel ve mutluluk verici. Hep aynı hediyeler ve sürprizlerden sıkıldıysanız bu fikir çok hoşunuza gidecek. Tabi ki hediyeyi aldığınız kişi de çok şaşıracak. Böyle bir hediyeyi almadığına eminim. Bütün kadınlar bu hediye ve sürprize bayılır!

Sevgiliye verilecek ilk hediye böyle olmalı bence. İlk hediye ve en güzel hediye diyebilirim buna. Bu sürpriz sevgilinizin aklından hiç çıkmayacak.

Anlatıyorum:

Kız arkadaşınız 18 yaşına geldi diyelim. Bundan önceki doğum günlerinde yanında değildiniz. Bu kutladığınız ilk doğum günü olsun.

Bu güne kadar kutlamadığınız ve yanında olamadığınız 18 sene için ona 18 hediye ya da sürpriz hazırlıyorsunuz. Ufak ufak notlar da olabilir. Örneğin ilk doğum günü için bir çift şirin pempe patik, ilk okul yılları için kokulu silgi, lise için güzel bir saç tokası..Ki 18 hediye deyince aklınıza hemen pahalı fikirler gelmesin. Bakın çok uygun ama değerli hediyeler ürettik.

Son sene için yani atıyorum 18.yaş için en değerli hediyeyi veriyoruz. Esas hediyeniz işte bu olsun. Ama diğer hediyeleri de güzel bir sürpriz biçiminde vermelisiniz.

İnanın bu doğum günü hediyesini hiç unutamayacak (:

Bilgeis..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir