Dizilerdeki Çanta Modelleri ve Markaları

postacı çanta modelleriDizilerde şu an postacı çantalar çok moda. Özellikle de yanlardan kemer sarkan büyük postacı çantalar sılıkla kullanılıyor. Gülse Birsel de Yalan Dünya adlı dizide bu tip postacı çantalardan kullanıyor. Benim dikkatimi çeken bu oldu aslında. Şimdilerde hep deri postacı çantalar kullanılıyor. Bu verdiğim postacı çantalar MATRAŞ ve ortalama fiyatları 300-450 tl.

Okul İçin Uygun Olan Genç Kız Çanta Modelleri. Bu çantalar yazar çantası olarak da adlandırılabilir. Üniversite ve liseye giden kızlar için uygun olan oldukça dinamik ve şık çantalardır. Postacı tipi çanta oldukları için boyuna asılabilir ve yormazlar. Postacı tipi değişik ve güzel okul çantası olarak da kullannılabilicek çanta modelleri.

Messenger çanta da denir, saplı, uzun askılı, genellikle resimlerde gördüğünüz gibi çanta modellerine postacı çanta denir.

Postacı çantası
‘Dilenci torbası’ olarak da bilinen uzun saplı postacı çantalarını bu sezon bir çok kadının omuzlarında görebilirsiniz. En önemli özelliği pratik olması, bu yüzden de özellikle dev boyuttakiler tercih ediliyor. İçine doldurun doldurabildiğiniz kadar, her şeyinizi taşıyor. Asla demode olmuyor, sadece zaman zaman unutulup tekrar hatırlandığını söyleyebiliriz. Eğer aktif, sportif bir hayatınız varsa ve sürekli koşuşturuyorsanız bu çanta sizin için çok uygun! Bizden küçük bir tavsiye, açık renklerden uzak durun… Büyük ihtimalle çok sık kullanacağınız için kirlenmesi olasıdır.

Bu çanta YALAN DÜNYA adlı dizide AÇILAY karakterinin kullandığı DE VİB marka postacı çantadır.

AÇILAY YALAN DÜNYA ÇANTA
Eğer ‘şık bir tarzım var’ diyorsanız: Postacı çantasıyla modern bir hava yakalamak ancak şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsunuz demektir… Çözüm her daim asil duran açık renklerde; beyazı ve krem renginde yatıyor. Biraz kirlenecektir ama olsun, şıklığın da bir bedeli var…
Eğer ‘retro bir tarzım var’ diyorsanız: Daha canlı renkleri tercih edin. Fuşya, elektrik mavi, fosforlu sarı veya yeşil… Ya da boyut konusunda abartıya kaçın, XL boylara yönelin. Geçmişe özlem duyan yanınızı bu şekilde kırın.

Eğer ‘klasik bir tarzım var’ diyorsanız: Renkli baskılı bir çanta seçin. Veya macera ruhu taşıyan sade dilenci torbalarını… Sofistike tarzıyla tanıdığımız Ralph Lauren bile bu yaz lekeli, eskitilmiş görünümlü kanvas postacı çantalarına yer vermiş… Hem de pullu payetli kıyafetlerle birlikte kullanılmak üzere!

1

1

1

1

1

1

1

1

“Dizilerdeki Çanta Modelleri ve Markaları” için bir yanıt

  1. iyi günler..gülse birsel in dizide kullandıgı postacı çantasının markasını bana yazarsanız cok sevinirim..iyi günler..iyi çalışmalar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir