Florasan Parlak Neon Renkler Rengarenk

Fıstık yeşili, pembe, sarı, mavi ya da turuncu hepsinin ortak noktası parlak neon renk olmaları ve bu sezonun en güzel parçaları olarak kabul edilmeleri. Nasıl modern görünürüm diyen bir kadınsanız, modaya ayak uydurmak ve her zaman tarz görünmek istiyorsanız neon renkleri de stilinize dahil edin ve mutlaka siz de en az bir parça neon renkli florasan ışıltısı kullanın.

Florasan renkli, florasan renklerin kullanımı sadece kıyafetlerle sınırlı değil; ayakkabı ve çanta gibi bir çok aksesuvarın yanı sıra özellikle ojelerde de patlak renkler moda oldu! Neon renkler sardı dört bir yanımızı! Bu yaz pastel tonlar ön planda olsa da, dikkat çekici neonlardan pek fazla uzaklaşamıyoruz ve en çok neon renkli ayakkabıları tercih ediyoruz. Peki, bunları nasıl kombinlemeliyiz?

Gri ile pembe renk her zaman uyumludur
Yavruağzı ile turuncu birbirine uyan iki renktir
Kırmızı ile mavi çok farklı bir uyum sağlar
Yeşil ile pembe neon renkler açısından oldukça yumuşak bir kombin oluşturur
Açık mavi ile sarı uyumludur
Bej ile hardal sarı uyumlu iki renktir
Koyu bej- açık bej, krem rengi, kırık beyaz birbirine uyum sağlayan ve sağlam kombin kuran renklerdir
Kırık beyaz, bej ve krem renkler turuncu renk ile güzel bir kombin oluşturur

Pembe Tonlar
Pembe; pozitif duygular uyandırıyor ve genç görünümü sağlıyor. Kombinin herhangi bir parçasında pembe varsa; aşağıdaki renkleri kullanabilirsiniz.
Beyaz
Krem
Kahverengi
Siyah
Bebe mavisi
Gri
Ten rengi

Yeşil Tonlar
Bulunduğumuz sezonun en trendi rengi yeşil; kendini ferah hissetmenizi sağlarken, karşı tarafta olumlu duygular uyandırır. Kombinin herhangi bir parçasına yeşil varsa; aşağıdaki renkleri kullanabilirsiniz.
Mavi
Sarı
Beyaz
Kahverengi
Ten rengi
Pudra
Su yeşili
Gri

Mavi Tonlar
Gökyüzünün ışıltısını stilinize yansıtan mavi; pozitif hissetmenizi sağlarken karşınızdaki kişinin size karşı güvenin duygusunun artmasını sağlıyor. Kombinin herhangi bir parçasında mavi varsa; aşağıdaki renkleri kullanabilirsiniz.
Yeşil
Mor
Turkuaz
Beyaz
Krem
Gri
Toz pembe
Ten rengi

Turuncu Tonlar
Yaz mevsiminin enerjisini üzerinizde taşımanızı sağlayan turuncu; pozitif ve canlılık hissi yaşatıyor. Kombinin herhangi bir parçasında turuncu varsa; aşağıdaki renkleri kullanabilirsiniz.
Sarı
Kahverengi
Krem
Gri
Ten rengi
Beyaz

Gri Tonlar
Turuncu, mavi, yeşil, pembe gibi tüm renk tonlarıyla uyum sağlayan renk gridir. Çünkü gri nötr bir renktir. Siyah, mor, kahverengi, sarı gibi tüm renklerle gri rengi kombinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir