Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi

Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi kullandığım en iyi cilt maskelerinden diyebilirim. Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesinin kullanımı da çok basit ve pratik. 2’li paket halinde satılıyor ve Migros’ta zaman zaman yüzde 50 indirimli satıldığına rast geldiğimde mutlaka stokluyorum. Haftada 1 defa kullanıyorum. Cildim arınıyor, gözeneklerim boşalıyor ve sıkılaşıyor. Gerçekten de etkili bir maske. Her maske için bunu söylemem. Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi benim için ayrı bir yere sahip.

Bence asla gereksiz bir cilt maskesi değil. Çünkü gözle görülür etkileri var. Benim cildim hassas. Pek çok cilt maskesi denedim. Çoğu cilt maskesi, cildimin kızarmasına neden oluyor. Cildim kıpkırmızı oluyor. Üstelik herhangi bir etkileri de olmuyor. Ama Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi kullandığım zaman cildimde ne bir kızarıklık oluşuyor ne de cildim yanıyor. Aksine cildim berrak ve sakin oluyor.

Şunu unutmamak lazım; Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi market tipi ve ekonomik bir maske. Yani çok büyük beklentiye girmemek gerekiyor. 100 lira verdiğiniz bir dermokozmetik ürünlerle, Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesini bir tutmamalısınız. Aynı etkileri beklememelisiniz. 8 liralık bir maskeden söz ediyoruz. Etkileri kısa süreli ve onarma vaadinde bulunmuyor. Amacı tamamen arındırmak. Ve bende öyle de oluyor. Arındırıyor. Bu kadar. Cilt zaten kısa sürede kirlenir ve gözenekler de tıkanır. Bunda şaşıracak bir şey yok.

Bu fiyata bu ürün normal. Kullanımı paketin arkasında yazmakta. Temiz cilde uygulayın. Hafif masaj yapın ve 5 dakika sonra yıkayın. Bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir