Muhteşem Eşarplar!

esarpEşarp arayanlar için güzel bir alternatif olan w collection eşarp size çok yakışacak ve giydiğiniz zaman sizi çok mutlu edecektir. W collection eşarp tasarımlarını görebilirsiniz ve eşarp almak için tasarımlar içersinde yer alan modelleri takip ederek en güzel eşarpları ilk siz görebilirsiniz.

 

Sevdiklerinize güzel hediyeler alın…

15 farklı renkte birbirinden değişik modellerle kıyafetinizi tamamlayacak olan w collection eşarp modelleri sizi bekliyor. Sevdiklerinize güzel bir hediye verebilir ve şıklıklarını tamamlamalarına yardımcı olabilirsiniz. Yaşamınızın her anında w collection şıklığını yaşabilir ve vazgeçilmez renkleri ile 4 mevsim w collection eşarp ile kıyafetlerinizle bütünlük sağlayabilirsiniz.

%100 ipekten üretilmiş olan w collection eşarplar için www.wcollection.com.tr adresinden bize ulaşabilir ve aradığınız model eşarplar için seçim yapabilirsiniz. Birbirinden farklı ve birbirinden zarif modelleri ile w collection eşarp koleksiyonu sizleri bekliyor. w collection şıklığı ile farkınızı hemen hissettirebilir ve 90*90 ebatları ile bu şıklığı yaşabilirsiniz. Eşarp seçerken o kıyafeti tamamlayacak renk ve modeli tercih ediyoruz. Abiye kıyafetler için daha ağır renkleri tercih ediyoruz. Genç kesim ise spor kıyafetlerle kullanacakları daha canlı ve renkli eşarplar seçiyor. Bütün tercihlere uygun eşarp modellerimiz w collection özel tasarımları ile w collection mağazalarında.

Eşarp seçerken kuralsız olun. İstediğiniz desen ve rengi kullanabilirsiniz. Bu senenin renk devriminin tadını çıkarın. Aksesuarlarla tam bir retro tarzı da yakalayabilirsiniz. En özel tasarımları ve farklı tarzı ile w collection eşarp koleksiyonunu inceleyiniz…

 

Kaynak: http://www.wcollection.com.tr/esarp.html


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir